Bakalauras, verslo administravimas - bankininkystė ir finansai (verslo administravimas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Teorijos ir praktikos derinimas (buvęs verslo administravimas)

Šioje specializacijoje jūs turite galimybę dirbti kartu su vienu iš mūsų bendradarbiavimo partnerių, tačiau tai nėra privaloma. Bendradarbiavimo modelis suteikia jums:

  • Nuolatinis darbdavys visą studijos trukmę
  • Paimkite bent 25% savo studijų ir patraukli mėnesinė alga
  • Aukštos šansai perimti įmonę po baigimo

Atkreipkite dėmesį, jei norite studijuoti kartu su partneriais, vykdysite dvi atskiras priėmimo procedūras - vieną su savo būsimu darbdaviu ir vieną su mumis. Rekomenduoju kuo greičiau kreiptis į Frankfurt School . Bendradarbiavimo partneriai paprastai nustato savo vietas iki vienerių metų - vietos yra ribotos. Patartina anksti taikyti.

Bendradarbiavimo modelyje jūs pradedate nuo pat pradžių gilinti ir studijuoti pagrindiniame tyrime 3 dienų ar blokinio modelio metu. Darbdavys nusprendžia laiko modelį.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance. Skaityti mažiau
Frankfurtas , Miunchenas , Štutgarte , Hamburgas + 3 Daugiau Mažiau