Read the Official Description

IFA Paris bakalauras, patvirtintas „FEDE“ („Fédération Européenne Des Écoles“)

 • Trukmė: 3 metų programa anglų kalba
 • Campus: Paryžius, Florencija
 • Formatas: Paryžius / Florencija / Paryžius
 • Kitas kiekis: 2019 m. Rugsėjo mėn
 • ECTS kreditai: 180
 • Paraiškos mokestis: 150 EUR
 • Mokestis už mokslą / Metai: 9 400 EUR
 • Tik: 25 studentai


„Užfiksuoti vartotojus su nuostabiais vaizdiniais ekranais“


Įvadas

Ar kada nors pravedėte langų "Selfridges", "Bloomingdales" ar "Printemps" langelius ir sustojote ant savo takelio, nes žavėjote jų dizainu? Priešingai nei spektro, ar kada nors susimąstėte, kas yra šis instinktas, kuris primygtinai reikalauja jus stumti stiklo pluošto duris iš "Comme des Garcons" pavyzdinės parduotuvės Rue du Faubourg St. Honore Paryžiuje? Nesvarbu, ar mes esame nustebinti dėl jų sudėtingumo ar smalsumo, ar suvokiame jų akivaizdžią paprastumą, parduotuvės, kuriomis siekiama, kad klientai "pasirodytų" ir atrodytų, yra tie, kurie įvaldę vizualinio prekybinio meno meną.

"Visual merchandising" yra labai naudojama prekių ženklų platforma, skirta reklamuoti vizualią koncepciją savo klientams. "Visual merchandisers" yra labai populiarūs, nes jie kuria regėjimo strategijas ir reklamuoja produktus, paslaugas parduotuvėje ir kataloguose, kad jaudintų ir įsitrauktų. Šis pirmasis kontaktinis asmuo taip pat žinomas kaip tylus pardavimas.

Pernelyg dažnai sumažėja langų puošmena, vizualinis prekių išpardavimas yra daug sudėtingesnė mažmeninės prekybos funkcija, nes tai apima ne tik rekvizitus ar išorinį dekoravimą, bet ir vidinę architektūrą. Konkretus kelias, kurį mes stebime parduotuvėje, net nežinodami, šviesos intensyvumas, kuris skiriasi priklausomai nuo dienos, arba impulsų pirkimo produktai, strategiškai išdėstyti tiesiai šalia kasininko, yra tiek daug elementų, kurie dalyvauja siekiant vizualinio prekybininko galutinio tikslo : maksimaliai padidinkite pardavimų kiekį už parduodamą mažmeninės prekybos kvadratinį metrą.

" IFA Paris " savo filosofijos pagrindu teikia studentams pačias moderniausias ir svarbiausias akademines programas, sukūrė unikalų "Visual Merchandising" bakalauro laipsnį kartu su savo Florencijos akademiniu partneriu Academia Italiana.

Po universiteto rotacijos principo, kurį IFA Paris pradėjo veikti, vizualiųjų pirkimų bakalauro studijas turintys studentai turės galimybę sekti savo kursą dviejose vietose: Florencijoje ir Paryžiuje. Būdami dviem svarbiais mados pramonės centrais, šie du miestai suteiks mūsų studentams skirtingas, tačiau papildomas perspektyvas, kurios leis jiems galvoti už lauko ribų.

3 metų trukmės struktūrizavimas atitinka aukštojo mokslo sistemoje nustatytus 3 lygius. Kursas rengiamas laikantis Bolonijos konvencijos principų ir suteikiamas dalyviams, baigus studijas, iš viso 180 ECTS (60 ECTS per metus).


Priėmimas

Priėmimo sąlygos:

 • 18 metų minimalus
 • Vidurinės mokyklos absolventas arba lygiavertiškumas
 • IELTS 5.5 arba TOEFL IBT 65 (ar lygiavertiškumas) arba studijų įrodymas anglų kalba, ne gimtoji anglų kalbos
 • Didelė motyvacija madoje
 • Interviu (Campus arba Skype)

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti:

 • Užpildykite internetinę paraiškos formą
 • Naujausi aukštosios mokyklos stenograma
 • Vidurinės mokyklos diplomo kopija arba jos lygiavertiškumas
 • Motyvacinis laiškas
 • Tęsti / CV
 • Paso nuotrauka
 • Paso kopija


Kurso struktūra

Pirmi metai

Aukštojo mokslo sistemoje pirmieji metai atitinka aukštojo mokslo 4 lygio. Studentai seka pagrindinius modulius, siekdami atrasti mados verslo visatą. Jie įgis pagrindinių įgūdžių rinkodaros, komunikacijos, rinkos tyrimų, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos, siekiant nustatyti savo mokymosi kreivės pedagoginį pagrindą.

Pirmieji metai taip pat yra bendri su mados marketingo bakalauro ir mados platinimo valdymo programų bakalauro.

Modulių grupės yra sukurtos siekiant logiška pažanga įgyjant pagrindines kompetencijas rinkodaros, mados dizaino ir CAD programose.

Studentai turės galimybę pasirinkti pradėti studijas IFA Paris miestelyje Šanchajuje ar Paryžiuje.


Antri metai

Pagal aukštojo mokslo sistemą antrieji metai atitinka aukštojo mokslo 5 lygio. Šiame mokymosi patirties etape studentai kviečiami specializuotis "vizualiai prekybai". Daugiausia dėmesio skiriama mažmeninei architektūrai, puikiai derinant verslo ir kūrybinius modulius.

Antrieji metai bus vykdomi Florencijoje mūsų akademinio partnerio "Academia Italiana" miestelyje. Šis lygis buvo specialiai suprojektuotas pristatyti mūsų moksleiviams interjero dizaino principus, taikomus prekybos vietoms. Siūlomi moduliai apims architektūros projektavimo principus, prieš pradedant praktinius projektus, susijusius su parduotuvių maketų kūrimu.


Treti metai

Pagal aukštąjį mokslą tretieji metai atitinka aukštojo mokslo aukštojo lygio 6 lygį. Galutiniame mokymosi proceso procese studentai mobilizuos visus anksčiau įgytus perkeliamus įgūdžius, kad įveiktų iššūkius, kuriuos kelia jų asmeninio projekto kūrimas. Studentai, kurie pasirinks "Visual Merchandising" specializaciją, turės parengti "Visual Retail" projektą, pagrįstą realaus kliento trumpu.

Moduliai, sudarantys šį lygį, yra dirbtuvės, kurių struktūra yra skirta padėti studentams kurti savo integruotą projektą. Kartu jie taip pat turės baigti stažuotes, kad praktiniame kontekste galėtų taikyti savo teorines žinias.

Treti metai bus atlikti mūsų universiteto mieste Paryžiuje.

Per savo mokymosi patirtį, mūsų studentai bus veikiami naujausiais pramonės praktikos dėka mūsų karjeros ir absolventų centras (CAC) veiklos. Iš svečių paskaitų į ekskursijas ir parodas, visos šios neakivaizdinės veiklos organizuojamos siekiant išplėsti mūsų studentų perspektyvas ir susieti juos su pramonės pasirinktomis realijomis.


Norėdami gauti daugiau informacijos ir atsisiųsti programos brošiūrą, apsilankykite šiuo adresu: https://www.ifaparis.com/courses/undergraduate/bachelor-visual-merchandising

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by IFA Paris »

Last updated January 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 3 metų
Dieninės
Price
9,400 EUR
Paraiškos mokestis 150 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019