Bakalauro programos

Bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį studijas sėkmingai pabaigusiems studentams suteikia daugybė viso pasaulio universitetų. Pabaigti bakalauro studijas, kurios studentus paruošia darbui ar tolimesnėms studijoms tam tikroje srityje, paprastai užtrunka nuo trejų iki ketverių metų. Pirmosios pakopos studentai studijų metu įgyja žinių ir įgūdžių, kurie yra reikalingi profesiniame, akademiniame bei asmeniniame gyvenime.

Bakalauro studijas universitetai siūlo įvairiausiose srityse. Vienos iš populiariausių jų yra menai, verslas, inžinerija, technologijos, teisė, humanitariniai, socialiniai ar gamtos mokslai. Į kiekvieną iš šių studijų programų yra įtraukiama daugybė skirtingų specializacijų.

Didžiulis bakalauro programų pasirinkimas gali pasirodyti gana painus, tačiau neleiskite, kad tai jus suklaidintų! Savo paieškas pradėkite jau dabar. Peržvelkite žemiau pateiktą studijų sąrašą, kuriame rasite vienas iš pačių populiariausių bakalauro studijų programų.

Naujai pridėtos bakalauro programos

Uniminuto

Agroekologinė Inžinerija

Liepa 12, 2018
Agroekologinės inžinerijos programa skatina žemės ūkio ir kaimo bendruomenių socialines pertvarkas ir tvarią plėtrą, kurios turi didžiausią potencialą mažinti socialines ir ekonomines spragas ir prisidėti prie nacionalinės aplinkos krizės tobulinimo, dėl to ji labai novatoriškai pažeidžia tradicines žemės ūkio mokslo programas tokiais aspektais kaip… [+]: [-]

Goodwin College

Vaikų Studijos Bakalauro Laipsnis

Liepa 10, 2018
Jūs galite padaryti teigiamą skirtumą vaikų gyvenime. Nuo gimimo iki aštuonerių metų vaikams reikia tvirto paramos ir žinių pagrindo, kad jie galėtų sėkmingai gyventi. Tapdami ankstyvojo ugdymo pedagogu, galite atlikti lemiamą vaidmenį vaiko vystymuisi ir ankstyvam mokymuisi.

BAU Bahcesehir Cyprus University

Vadovavimo Ir Psichologinio Konsultavimo Bakalauro Laipsnis

Liepa 13, 2018
Bahçeşehir Kipro universiteto Gydymo ir psichologinio konsultavimo katedra; siekia apmokyti kvalifikuotus psichologinius konsultantus, kurie turi kūrybinę ir kritišką mąstymo struktūrą ir gali būti atsakingi šioje srityje ir kurie turi teigiamą poveikį rekomendacijoms ir psichologiniam konsultavimui nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra bakalauro laipsnis?

Bakalauras - tai pirmosios pakopos aukštojo išsilavinimo laipsnis. Šių studijų metu studentai išsamiai nagrinėja pasirinktą studijų dalyką. Bakalauro programos yra skirstomos į humanitarinių mokslų (angl. Bachelor of Arts, trump. - BA), tiklsiųjų mokslų (angl. Bachelor of Science, trump. - BSc), verslo administravimo (angl. Bachelor of Business Administration) ir kitų tipų programas. Bakalauro diplomas atveria kelius tolimesnėms magistro bei doktorantūros studijoms, o taip pat suteikia ir reikiamų kvalifikacijų norintiems pradėti dirbti pasirinktoje srityje. Paprastai bakalauro programos trunka nuo trejų iki ketverių metų

Kokie yra bakalauro laipsnio privalumai?
Bakalauro studentai įgyja konkurencinio pranašumo, kuris yra naudingas ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime. Visų pirma, bakalauro diplomą įgijusiems žmonėms atsiveria kur kas daugiau karjeros galimybių. Studijų metu jie įgyja žinių ir įgūdžių, kurie jiems padeda sėkmingai atlikti užduotis darbe. Studijuodami jie susiduria su užduotimis, kurios lavina jų kūrybinio mąstymo, sprendimų priėmimo, komunikacijos, individualaus darbo ir kitus darbo rinkoje reikalingus įgūdžius. Pasirinktos bakalauro studijos studentams taip pat suteikia puikią galimybę išsamiai nagrinėti juos dominančią studijų sritį.

Kokie dalykai yra įtraukiami į bakalauro programas?
Studentai gali rinktis iš daugybės įvairiausių bakalauro studijų programų. Vienos populiariausių iš jų yra verslo vadyba, ekonomika ir administravimas, inžinerija, IT, teisė ir valdymas, socialiniai mokslai, medicina bei gamtos mokslai. Universitetai taip pat siūlo įvairias kiek konkretesnes studijų programų specializacijas. Pavyzdžiui, studentai gali rinktis grafinio dizaino, finansinės apskaitos, elektroninės inžinerijos, literatūros, psichologijos, kriminalinio teisingumo, fizikos ar kitų specialybių studijas.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus bakalauro diplomą?
Nesvarbu, ar studentas į bakalauro studijas stoja tik pabaigęs mokyklą ar mokytis sugrįžta po kelerių metų, šios studijos atveria daug karjeros galimybių. Dėl bakalauro studentų noro mokytis ir galimybės darbe pritaikyti naujai įgytas žinias juos noriai įdarbina įvairiausių tipų organizacijos. Darbdaviai žino, kad ką tik studijas baigę studentai bus motyvuoti dirbti ir turės darbui reikalingų žinių ir įgūdžių.

Kiek kainuoja bakalauro studijos?
Bakalauro programų kaina labai priklauso nuo pasirinkto universiteto, konkrečios studijų programos, taip pat šalies, kurioje norėtumėte mokytis, ir kitų faktorių. Kai kurių programų studentai gali gauti įvairių tipų stipendijas, kurios padengia studijų, o kartais ir pragyvenimo kainas. Todėl visos reikiamos informacijos patartumėme ieškoti jus dominančio universiteto interneto tinklapyje arba susisiekti su jo priėmimo skyriumi. Universitetų darbuotojai taip pat galės preliminariai pasakyti, kiek pasirinktame mieste gali kainuoti pragyvenimas. Jie taip pat paaiškins, kokie dokumentai yra reikalingi norint gauti stipendiją ar kitos formos finansavimą.

Kodėl rinktis internetines bakalauro studijas?
Internetinės bakalauro studijos yra kuriamos tiems, kurie dėl tam tikrų profesinio ar asmeninio gyvenimo įsipareigojimų negali stoti į dienines studijas norimame universitete. Šio tipo studijų tvarkaraštį bei ilgį gali nusistatyti patys studentai. Internetinių bakalauro studijų studentai aukštąjį išsilavinimą gali įgyti gyvendami kone bet kuriame pasaulio krašte. Tam tereikia turėti internetą. Naujausios e-mokymo technologijos studentams leidžia gyvai bendrauti su profesoriais ir kurso draugais, taip pat prieiti prie įvairių duomenų bazių. Čia rasite daugiau informacijos apie internetines bakalauro studijas, o taip pat galėsite pasinaudoti šiame tinklapyje esančia forma ir tiesiogiai susisiekti su norimų universitetų priėmimo skyriais.