BACHELORSTUDIES

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Stokholmas Švedija 2021

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Būdamas didžiausias miestas Švedijoje, Stokholme yra daugiau nei 1,3 milijono žmonių miesto teritorijoje. Miestas susideda iš keleto salų ir tai yra sostinė Švedijoje. Stokholmas turi daugiau nei 10 universitetų ir kolegijų.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Stokholmas Švedijoje 2021

Rezultatai Filter

Informacijos ir ryšių technologijos bakalauras

KTH Royal Institute of Technology
BSc
Rgp. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šiandieninė visuomenė labai priklauso nuo informacinių ir ryšių technologijų (IRT). Šia programa siekiama patenkinti visuomenės IRT sprendimų poreikius ir parengti aukštos kva ...

Skaityti daugiau

Mažmeninės prekybos vadybos bakalauro laipsnis

Stockholm School of Economics
BSc
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Bakalauro studijų programa mažmeninės prekybos vadyboje (180 ECTS kreditų) yra specializuotas išsilavinimas, orientuotas į mažmeninę prekybą. Nuo pirmos dienos Mažmeninės prek ...

Skaityti daugiau

Cirkas

University of Dance and Circus, DOCH
Bakalauras
Universiteto miestelis

Cirkas ne DOCH bakalauro programa naudoja įgūdžius ir meninių tradicijų kaip pagrindas kurti aukšto lygio technines ir meninę kompetencijas, naujus darbo metodus.

Skaityti daugiau

Šokio spektaklis

University of Dance and Circus, DOCH
Bakalauras
<
3 metai
Universiteto miestelis

Šokis profesija vystosi ir keičiasi. DOCH mes matome tai kaip iššūkį ir paskatą skatinti lankstumą, reikalingą šiuolaikinio šokio programą.

Skaityti daugiau