BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Afrika 2019

Afrika yra pažiūros begalinis turtų socialinių, geografinių, istorinių, ekonominių, ekologinių ir kultūrinių pamokų padaranti žemynas. Bakalauro programas dėmesį skirti Afrikai į didėjančią tarptautinės ryšiu, globalizacija ir kultūrų tarpusavio supratimo. Bakalauro programos siūlomos daugybė didžiuosiuose miestuose, skirtingose ​​šalyse, Afrikoje. Studijų programas, taip pat labai svyravo, susijusius su sociologijos, ekonomikos, biologijos, verslo, inžinerijos, meno ir kt.

Aukštasis studijų programų Afrikoje dažnai atspindi praėjusių kolonijinės šalies universitetų sistemas. Pavyzdžiui, Nigerijos Bakalauro studijų programos paprastai yra panaši į britų "Pass " arba "Prizai" laipsnių. Tuo tarpu, Prancūzijos universitetų sistemą darė pastebimą įtaką bakalauro programų Senegalo ir Albanijos (tarp kitų).Bakalauro programos paprastai trunka maždaug trejus metus Afrikoje, nors pagreitinto programas, gerbia ar aukštesnės studijų pakopos pasirinkimo sandoriai gali turėti įtakos studijų trukmę. Dalis laiko, visą laiką ir nuotolinį mokymą galimybes taip pat galima apgyvendinti studentams 'įvairias lengvatas studijų režimu.

Galite paprašyti pateikti informaciją, būti siunčiami tiesiai iš Afrikos mokyklų užpildę trumpą internetinę formą. Taigi, slinkite žemyn ir sužinoti daugiau apie įvairių įdomių bakalauro studijų programų Afrikoje, šiandien! 

Rezultatai Filter

Bendrijos teorijos teorijos bakalauras: žiniasklaidos studijos

Cornerstone Institute
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų Liepa 2019 Pietų Afrikos Respublika Cape Town + 2 daugiau

Ši programa leidžia absolventams tapti bendruomenės lyderiais per įvairius žiniasklaidos projektus (pvz., NVO, bažnyčias, gamybos įmones, reklamos agentūras). Mes siekiame gaminti žiniasklaidos darbuotojus, kurie savo užduotyje siekia gilių krikščionių įsitikinimų ir įgyja teologiją, biblinius tyrimus ir žiniasklaidos žinias, priemones ir įgūdžius, kuriuos šios studijos gali suteikti.

Politikos mokslų bakalauro laipsnis

The British University in Egypt
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Egiptas Cairo

Programa siekiama suteikti studentams galimybę susipažinti su nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriu į daugelį profesinio gyvenimo aspektų; o tai savo ruožtu gali palengvinti aukštojo mokslo karjerą įvairiose srityse, pvz., diplomatinėje tarnyboje, žurnalistikoje, akademinės bendruomenės, teisės ir nevyriausybinių vystymosi organizacijų. Tai apima informuotumą apie regioninę politiką, kultūrinį jautrumą, tarptautinės politikos poveikį ir teisinių bei ekonominių struktūrų supratimą.

Bakalauro tarptautinis viešbučių valdymas

Vatel Mauritius
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Mauricijus Quatre Bornes

Šios programos mokymo tikslas yra įgyti žinių apie vadovavimą, komandos kūrimą ir vykdomąsias funkcijas tarptautinėje aplinkoje. Profesinės, teisinės, ekonominės ir kalbinės kultūros įgijimas siekiant turėti bendrovės valdymo pareigybę.

Informacinės ir technologijos vadybos bakalauro laipsnis

YKBS LTD
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugpjūtis 2019 Mauricijus Vacoas-Phoenix

Informacinių technologijų vadybos bakalauras plėtoja taikomąją kompetenciją analizuojant, interpretuojant ir taikant informacinių technologijų (IT) valdymo principus ir metodus. Ji toliau tobulina studento intelektinius, mokslinius tyrimus ir profesinius įgūdžius. Kvalifikacija leidžia studentams prasmingai dalyvauti informacinių technologijų valdyme organizacijose ir prisidėti prie organizacijos gerovės.

Verslo inovacijų ir verslumo bakalauro laipsnis

AFDA
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botsvana Gaborone + 5 daugiau

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems verslo ir technologijų pokyčiams, ir tai padės geriau parengti absolventus ateities perspektyvoms.

Laipsnį ekonomikos ir vadybos mokslo

Université Catholique de Bukavu
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Kongo Demokratinė Respublika Bukavu

Ūkio fakultetas prisideda prie visų žmonių gerovės kurį akivaizdžių skirtumų pasaulyje pakviesti galvoti kitaip ekonomiką kūrimą.

Bakalauro komercija (b.com)

Pan Africa Christian University
Universiteto miestelis Dieninės Sausis 2020 Kenija Nairobi

Iš visos Afrika krikščioniškojo universiteto bakalauras prekybos laipsnis tikslas yra sukurti teigiamą, į tikslą orientuota praktikams: asmenys su galimybe įvertinti verslo ir valdymo klausimais iš etikos, profesinės ir akademinės perspektyvos ir taikyti savo žinias, įgūdžius ir vertybes poveikio rinkos vieta dinamiškas ir išganingas būdais.

Žurnalistikos bakalauras

Cavendish University Uganda
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Gegužė 2019 Uganda Kampala

Šia programa siekiama suteikti galimybę supažindinti juos supančius studentus su žmogaus santykių, socialinių ir kultūrinių reiškinių svarba. Tai specialiai sukurta asmenims, kurie tikisi dirbti ryšių įmonėse, žiniasklaidos ar viešųjų ryšių pareigūnuose, komunikacijos planų kūrėjams, informacijos pareigūnams, žurnalistams, tyrėjams ar analitikams tokiose srityse kaip transliacija ir kinematografijos politika.

Bakalauro laipsnis kompiuterinėse technologijose

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Tunisas Tunis

Mokslo bakalauras (B.Sc.) arba bakalauro laipsnis kompiuterių mokslo ir technologijų srityje yra inžinerijos laipsnis, leidžiantis tiek praktikuoti kompiuterių prekyboje, tiek atlikti inžinerijos studijas. Šis Tuniso valstybinis diplomas pripažįstamas Vokietijoje *, atsižvelgiant į tarptautines perspektyvas.

Laipsnis privatinės teisės

Université Virtuelle (UIV)
Internetinės Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Tunisas Tunisia Online

Atstumas licencijuoti privatinę teisę iš pradžių teikia teisinę valstybę apskritai, ir privatinės teisės.

Bachelor of Education Honours Degrees (Bed Honours)

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

BEng geologijos inžinerija

Botswana International University Of Science And Technology
Universiteto miestelis Dieninės 5 metų Rugsėjis 2019 Botsvana Palapye

Programa pabrėžia Geosciences ir inžinerijos integraciją į tokias sritis kaip statyba, pamatų projektavimas, aikštelių parinkimas, išteklių gamyba, geologinio pavojaus įvertinimas ir švelninimas, atliekų šalinimas ir teritorijų atkūrimas.

Bachelor of Management Leadership (Online)

University Of The Free State Business School Online
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metų Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Bloemfontein + 1 daugiau

Ši kvalifikacija yra grindžiama patirtinio mokymosi ir vertinimo ir pripažinimo ankstesnio mokymosi.

Bachelor of Commerce

Pioneer International University PIU
Universiteto miestelis Dieninės Sausis 2020 Kenija Nairobi

Bakalauro bankiniu draudimu

INEAD
Internetinės 1 metai Registracija galima Prancūzija France Online Belgija Belgium Online Šveicarija Switzerland Online Liuksemburgas Luxembourg Online Libanas Lebanon Online Martinique (Fr.) Martinique Online Reunion (Fr.) Reunion Online Guadeloupe (Fr.) Guadeloupe Online Mauricijus Mauritius Online Kanada Canada Online Alžyras Algeria Online Tunisas Tunisia Online Marokas Morocco Online Prancūzijos Gviana French Guiana Online Prancūzijos Polinezija French Polynesia Online Kongo Demokratinė Respublika Congo DRC (Zaire) Online Kongo Respublika Congo ROC (Brazzaville) Online Nigeris Niger Online Senegalas Senegal Online Dramblio Kaulo Krantas Cote d'Ivoire Online Gabonas Gabon Online Lichtenšteinas Liechtenstein Online Madagaskaras Madagascar Online + 43 daugiau

Le secteur des Banques, des ETABLISSEMENTS Finansininkai et des Assurances recrute lt pastovumas.