BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Afrika 2019

Afrika yra pažiūros begalinis turtų socialinių, geografinių, istorinių, ekonominių, ekologinių ir kultūrinių pamokų padaranti žemynas. Bakalauro programas dėmesį skirti Afrikai į didėjančią tarptautinės ryšiu, globalizacija ir kultūrų tarpusavio supratimo. Bakalauro programos siūlomos daugybė didžiuosiuose miestuose, skirtingose ​​šalyse, Afrikoje. Studijų programas, taip pat labai svyravo, susijusius su sociologijos, ekonomikos, biologijos, verslo, inžinerijos, meno ir kt.

Aukštasis studijų programų Afrikoje dažnai atspindi praėjusių kolonijinės šalies universitetų sistemas. Pavyzdžiui, Nigerijos Bakalauro studijų programos paprastai yra panaši į britų "Pass " arba "Prizai" laipsnių. Tuo tarpu, Prancūzijos universitetų sistemą darė pastebimą įtaką bakalauro programų Senegalo ir Albanijos (tarp kitų).Bakalauro programos paprastai trunka maždaug trejus metus Afrikoje, nors pagreitinto programas, gerbia ar aukštesnės studijų pakopos pasirinkimo sandoriai gali turėti įtakos studijų trukmę. Dalis laiko, visą laiką ir nuotolinį mokymą galimybes taip pat galima apgyvendinti studentams 'įvairias lengvatas studijų režimu.

Galite paprašyti pateikti informaciją, būti siunčiami tiesiai iš Afrikos mokyklų užpildę trumpą internetinę formą. Taigi, slinkite žemyn ir sužinoti daugiau apie įvairių įdomių bakalauro studijų programų Afrikoje, šiandien! 

Rezultatai Filter

Bendrijos teorijos teorijos bakalauras: žiniasklaidos studijos

Cornerstone Institute
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Susisiekti su mokykla Pietų Afrikos Respublika Cape Town + 2 daugiau

Ši programa leidžia absolventams tapti bendruomenės lyderiais per įvairius žiniasklaidos projektus (pvz., NVO, bažnyčias, gamybos įmones, reklamos agentūras). Mes siekiame gaminti žiniasklaidos darbuotojus, kurie savo užduotyje siekia gilių krikščionių įsitikinimų ir įgyja teologiją, biblinius tyrimus ir žiniasklaidos žinias, priemones ir įgūdžius, kuriuos šios studijos gali suteikti.

Politikos mokslų bakalauro laipsnis

The British University in Egypt
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Egiptas Cairo

Programa siekiama suteikti studentams galimybę susipažinti su nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriu į daugelį profesinio gyvenimo aspektų; o tai savo ruožtu gali palengvinti aukštojo mokslo karjerą įvairiose srityse, pvz., diplomatinėje tarnyboje, žurnalistikoje, akademinės bendruomenės, teisės ir nevyriausybinių vystymosi organizacijų. Tai apima informuotumą apie regioninę politiką, kultūrinį jautrumą, tarptautinės politikos poveikį ir teisinių bei ekonominių struktūrų supratimą.

Bakalauro (Hons) modeliavimas ir duomenų mokslas

University of Mauritius
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2019 Mauricijus Réduit

University of Mauritius bendradarbiaudamas su Paryžiaus Seine universitetu, šiuo metu siūlo dvigubą studijų programą: bakalauro (Hons) modeliavimas ir duomenų mokslas, taip pat žinomas kaip tarptautinis bakalauras „Ygrec“ modeliavime ir duomenų moksle. Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonomikos ir finansų inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos yra visi dideli iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria įmonės ir kuriems reikalingi nauji ir aštrūs įgūdžiai.

Tiekimo grandinės valdymo bakalauro laipsnis

YKBS LTD
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2019 Mauricijus Vacoas-Phoenix + 1 daugiau

Prekybos grandinės valdymo bakalauras yra dinamiška programa, skirta suteikti kandidatams specialistų žinias augančioje tiekimo grandinės valdymo srityje. Gerai įgyvendinta tiekimo grandinės valdymo sistema buvo nustatyta kaip pagrindinė šiandienos verslo sėkmės priemonė. Tiekimo grandinės valdymas apima prekių koordinavimą, gamybą, siuntimą ir pristatymą iš gamybos vietos į vartojimo vietą.

Laipsnį ekonomikos ir vadybos mokslo

Université Catholique de Bukavu
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Kongo Demokratinė Respublika Bukavu

Ūkio fakultetas prisideda prie visų žmonių gerovės kurį akivaizdžių skirtumų pasaulyje pakviesti galvoti kitaip ekonomiką kūrimą.

Bakalauro verslo informacinių technologijų

Pan Africa Christian University
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Kenija Nairobi

Plačiai paplitęs naudojimas informacinių sistemų ragina gerai apmokytų absolventų, kurie gali projektuoti, kurti, įgyvendinti ir palaikyti informacinių technologijų pagrindu sistemas.

Darbo suaugusiųjų bakalauro programa

Cavendish University Uganda
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Susisiekti su mokykla Uganda Kampala

Uždirbusiems suaugusiems! Cavendish University Uganda “ nauja darbo suaugusiųjų programa suteikia atsietus bakalauro laipsnius, leidžiančius studentams pasirinkti daugybę kursų, kurie per tam tikrą metų laiką atitiktų jų gyvenimo būdą.

Verslo inovacijų ir verslumo bakalauro laipsnis

AFDA
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botsvana Gaborone + 5 daugiau

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems verslo ir technologijų pokyčiams, ir tai padės geriau parengti absolventus ateities perspektyvoms.

BEng Kompiuteris

Botswana International University Of Science And Technology
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2019 Botsvana Palapye

Kursas supažindins studentus su elektros, kompiuterių ir telekomunikacijų inžinerijos mokslo ir matematikos koncepcijomis, teorijomis ir principais įvairioms šiuolaikinėms technologijoms.

Tarptautinio turizmo bakalauras

Ostelea Morocco
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Marokas Rabat

„Ostelea Rabat“ rengia Tarptautinės turizmo licencijos programą, atitinkančią ir atitinka Maroko Karalystės turizmo, oro transporto, amatų ir socialinės ekonomikos ministerijos politiką. , Tarptautinio turizmo laipsnis apima socialinių mokslų, pavyzdžiui, ekonomikos, istorijos, geografijos, geopolitikos, teisės, sociologijos, socialinės atsakomybės, darnaus vystymosi, žmogiškųjų išteklių sritį; taip pat techninis aspektas, įskaitant rinkodarą, valdymą, logistiką, kokybės procedūras, naujas informacines technologijas ir socialinius tinklus.

BTech maisto technologija

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Baigusių šią programą galės parengti ir taikyti specializuotas strategijas ir susijusius valdymo principus kokybės kontrolės (QC) ir mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP).

Bachelor of Management Leadership (Online)

University Of The Free State Business School Online
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Bloemfontein + 1 daugiau

Ši kvalifikacija yra grindžiama patirtinio mokymosi ir vertinimo ir pripažinimo ankstesnio mokymosi.

Bakalauro žurnalistikos - mokoma prancūzų

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Paris Belgija Brussels Alžyras Algiers Marokas Casablanca Tunisas Tunis Lille Kamerūnas Douala Senegalas Dakar + 13 daugiau

Ši programa yra mokoma prancūzų kalbos.

Bakalauro komercija (BCom)

Regent Business School
Universiteto miestelis Dieninės Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Durban Johannesburg

Per viešajame arba privačiame sektoriuje, valdymo patirtis yra labai vertinami ir karjeros pažangos per valdymo srityje palaiko pripažintos laipsnių kvalifikacijos

BCom pagyrimu strateginio prekės ženklo valdymas

Vega School of Brand Leadership
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Durban Cape Town Pretoria + 3 daugiau

Tai pagyrimu programa tiria ir taiko strateginius modelius ir priemones prie novatoriškos ir ekonomiškai efektyvi prekės ženklo valdymo praktiką, grindžiamą tvirtų finansinių ir ekonominių principų. Studentai susiduria su pagrindinių komponentų, kaip antai finansų valdymo prekinio ženklo per vyraujančiomis ekonominėmis sąlygomis; prekės ir rinkos analizė komerciniu požiūriu; tvaraus ir etiškos verslo ir prekės ženklo taikymas praktikoje; komunikacinių strategijų kontekste konkurencingos aplinkos ir vidaus realijas plėtra; ir metrikos ir modelių panaudojimas įvertinti prekės ženklo našumą ir teisingumas.