BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Afrika 2019/2020

Afrika yra pažiūros begalinis turtų socialinių, geografinių, istorinių, ekonominių, ekologinių ir kultūrinių pamokų padaranti žemynas. Bakalauro programas dėmesį skirti Afrikai į didėjančią tarptautinės ryšiu, globalizacija ir kultūrų tarpusavio supratimo. Bakalauro programos siūlomos daugybė didžiuosiuose miestuose, skirtingose ​​šalyse, Afrikoje. Studijų programas, taip pat labai svyravo, susijusius su sociologijos, ekonomikos, biologijos, verslo, inžinerijos, meno ir kt.

Aukštasis studijų programų Afrikoje dažnai atspindi praėjusių kolonijinės šalies universitetų sistemas. Pavyzdžiui, Nigerijos Bakalauro studijų programos paprastai yra panaši į britų "Pass " arba "Prizai" laipsnių. Tuo tarpu, Prancūzijos universitetų sistemą darė pastebimą įtaką bakalauro programų Senegalo ir Albanijos (tarp kitų).Bakalauro programos paprastai trunka maždaug trejus metus Afrikoje, nors pagreitinto programas, gerbia ar aukštesnės studijų pakopos pasirinkimo sandoriai gali turėti įtakos studijų trukmę. Dalis laiko, visą laiką ir nuotolinį mokymą galimybes taip pat galima apgyvendinti studentams 'įvairias lengvatas studijų režimu.

Galite paprašyti pateikti informaciją, būti siunčiami tiesiai iš Afrikos mokyklų užpildę trumpą internetinę formą. Taigi, slinkite žemyn ir sužinoti daugiau apie įvairių įdomių bakalauro studijų programų Afrikoje, šiandien! 

Rezultatai Filter

Politikos mokslų bakalauro laipsnis

The British University in Egypt
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Egiptas Cairo

Programa siekiama suteikti studentams galimybę susipažinti su nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriu į daugelį profesinio gyvenimo aspektų; o tai savo ruožtu gali palengvinti aukštojo mokslo karjerą įvairiose srityse, pvz., diplomatinėje tarnyboje, žurnalistikoje, akademinės bendruomenės, teisės ir nevyriausybinių vystymosi organizacijų. Tai apima informuotumą apie regioninę politiką, kultūrinį jautrumą, tarptautinės politikos poveikį ir teisinių bei ekonominių struktūrų supratimą.

Bakalauro (Hons) modeliavimas ir duomenų mokslas

University of Mauritius
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2020 Mauricijus Réduit

University of Mauritius bendradarbiaudamas su Paryžiaus Seine universitetu, šiuo metu siūlo dvigubą studijų programą: bakalauro (Hons) modeliavimas ir duomenų mokslas, taip pat žinomas kaip tarptautinis bakalauras „Ygrec“ modeliavime ir duomenų moksle. Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonomikos ir finansų inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos yra visi dideli iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria įmonės ir kuriems reikalingi nauji ir aštrūs įgūdžiai.

Tiekimo grandinės valdymo bakalauro laipsnis

YKBS LTD
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2020 Mauricijus Vacoas-Phoenix + 1 daugiau

Prekybos grandinės valdymo bakalauras yra dinamiška programa, skirta suteikti kandidatams specialistų žinias augančioje tiekimo grandinės valdymo srityje. Gerai įgyvendinta tiekimo grandinės valdymo sistema buvo nustatyta kaip pagrindinė šiandienos verslo sėkmės priemonė. Tiekimo grandinės valdymas apima prekių koordinavimą, gamybą, siuntimą ir pristatymą iš gamybos vietos į vartojimo vietą.

Verslo inovacijų ir verslumo bakalauro laipsnis

AFDA
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botsvana Gaborone + 5 daugiau

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems verslo ir technologijų pokyčiams, ir tai padės geriau parengti absolventus ateities perspektyvoms.

Laipsnį ekonomikos ir vadybos mokslo

Université Catholique de Bukavu
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Kongo Demokratinė Respublika Bukavu

Ūkio fakultetas prisideda prie visų žmonių gerovės kurį akivaizdžių skirtumų pasaulyje pakviesti galvoti kitaip ekonomiką kūrimą.

Bakalauro komercija (b.com)

Pan Africa Christian University
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Kenija Nairobi

Iš visos Afrika krikščioniškojo universiteto bakalauras prekybos laipsnis tikslas yra sukurti teigiamą, į tikslą orientuota praktikams: asmenys su galimybe įvertinti verslo ir valdymo klausimais iš etikos, profesinės ir akademinės perspektyvos ir taikyti savo žinias, įgūdžius ir vertybes poveikio rinkos vieta dinamiškas ir išganingas būdais.

Žurnalistikos bakalauras

Cavendish University Uganda
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Uganda Kampala

Šia programa siekiama suteikti galimybę supažindinti juos supančius studentus su žmogaus santykių, socialinių ir kultūrinių reiškinių svarba. Tai specialiai sukurta asmenims, kurie tikisi dirbti ryšių įmonėse, žiniasklaidos ar viešųjų ryšių pareigūnuose, komunikacijos planų kūrėjams, informacijos pareigūnams, žurnalistams, tyrėjams ar analitikams tokiose srityse kaip transliacija ir kinematografijos politika.

Bendrijos teorijos teorijos bakalauras: žiniasklaidos studijos

Cornerstone Institute
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Susisiekti su mokykla Pietų Afrikos Respublika Cape Town + 2 daugiau

Ši programa leidžia absolventams tapti bendruomenės lyderiais per įvairius žiniasklaidos projektus (pvz., NVO, bažnyčias, gamybos įmones, reklamos agentūras). Mes siekiame gaminti žiniasklaidos darbuotojus, kurie savo užduotyje siekia gilių krikščionių įsitikinimų ir įgyja teologiją, biblinius tyrimus ir žiniasklaidos žinias, priemones ir įgūdžius, kuriuos šios studijos gali suteikti.

Tarptautinio turizmo bakalauras

Ostelea Morocco
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Marokas Rabat

„Ostelea Rabat“ rengia Tarptautinės turizmo licencijos programą, atitinkančią ir atitinka Maroko Karalystės turizmo, oro transporto, amatų ir socialinės ekonomikos ministerijos politiką. , Tarptautinio turizmo laipsnis apima socialinių mokslų, pavyzdžiui, ekonomikos, istorijos, geografijos, geopolitikos, teisės, sociologijos, socialinės atsakomybės, darnaus vystymosi, žmogiškųjų išteklių sritį; taip pat techninis aspektas, įskaitant rinkodarą, valdymą, logistiką, kokybės procedūras, naujas informacines technologijas ir socialinius tinklus.

BEng geologijos inžinerija

Botswana International University Of Science And Technology
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2019 Botsvana Palapye

Programa pabrėžia Geosciences ir inžinerijos integraciją į tokias sritis kaip statyba, pamatų projektavimas, aikštelių parinkimas, išteklių gamyba, geologinio pavojaus įvertinimas ir švelninimas, atliekų šalinimas ir teritorijų atkūrimas.

„BCom Hons“ kiekybiniuose finansuose

University of Johannesburg
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Sausis 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programos tikslas yra suteikti studentams reikiamą teorinį ir praktinį pasirengimą, reikalingą suprasti ir įgyvendinti matematinius finansinius modelius.

Edukologijos bakalauras

Aros, A Higher Education Institution
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Pretoria

Aros "švietimo studijų programos siekiama suteikti studentams su didele teorinis pagrindas, o derinant vertingos praktinės patirties su teorija.

Bakalauro dizaino specializuojasi juvelyrinių dirbinių dizaino

Inscape Education Group
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Cape Town Durban Midrand Pretoria + 3 daugiau

Juvelyriniai Dizaineriai išversti kultūros prasmę ir individualias vertybes į gražių materialius objektus. Juvelyriniai Dizaineriai interpretuoja tendencijas ir stilius bakstelėję į kūrybinį kultūros, meno ir mados. Juvelyriniai dizaineriai turi platų supratimą apie įtampą tarp estetikos, rinkos poreikius, socialinės dinamikos ir verslo sėkmės.

Edukologijos fakultetas

University of Ilorin
Universiteto miestelis Dieninės Kovas 2020 Nigerija Ilorin

Švietimo fakultetas, kuris yra pagal savo akademinio personalo, infrastruktūros, mokytojų ugdymo programą, ir jos sudrausminti studentus kokybės PaceSetter, buvo vienas iš trijų pirmųjų fakultetų (Menų, švietimo ir mokslo), kai buvo įkurtas universitetas 1976.

Verslo administravimo magistro laipsnį

Avicenne Private Business School (APBS)
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2019 Tunisas Tunis

Administracijos studijų programos Verslas suteikia studentams su vadovavimo įgūdžių ir strateginio valdymo reikia būti geras lyderis verslo, nevyriausybinių organizacijų ir viešųjų įstaigų.