Filter
Bakalauro laipsniai
Airijos sala Limerick Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Limerick Airijos sala 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Limerikas miestas garsėja gera gyventojų studentų, kurie siekia Doktorantas ir daktaro laipsnius, humanitarinių mokslų ir meno. UL universitetas Limerikas yra vienas iš geriausių universitetų Airijoje.

Palyginti bakalauro programas in Limerick Airijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Mary Immaculate College

Ši bakalauro programa (8 lygis), ypatingi pasiūlymai su dramos ir teatro studijas, šiuo metu aptarnavo ne trečiojo lygio Airijoje srityje. Taikomoji teatras laikomas dram ... [+]

CAO minimalus įvedimo 2016 taškai: 280 pirmojo turo

Programos aprašymas:

Ši bakalauro programa (8 lygis), ypatingi pasiūlymai su dramos ir teatro studijas, šiuo metu aptarnavo ne trečiojo lygio Airijoje srityje. Taikomoji teatras laikomas dramos ir teatro studijų įvairiose praktinio pritaikymo ir netradicinių nustatymų diapazoną, įskaitant, bet nėra apibrėžta scenoje ar literatūros tekstų studijos. Šiuolaikinio teatro signalai, kad programa bus skirta daugiausia su esamais ir naujai atsirandančių rūšių teatro gamybos ir registratūroje.

Ši programa bus siekiama suformuluoti šiuolaikinius, įvairios ir nuolat besikeičiančius vaidmenis teatre ir savo specialistus į visuomenę. Savo širdyje bus ansamblio, kuris laisvai apibrėžti, vertybes ir pabrėžia, kad kolektyvo praktikos svarbą sąvoka. Iš Pro-socialinio būdu teatre darbo idėja, taip pat bus pagrindinė šios programos. Tai pabrėžia bendradarbiavimą su konkrečių vietų ir auditorijoms, ir su mintimi, kad teatras yra pagrindinė visuomenės funkciją ir egzistuoja ne tik kaip pramoga.... [-]

Airijos sala Limerick
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba