BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Limerick Airijos sala 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Limerikas miestas garsėja gera gyventojų studentų, kurie siekia Doktorantas ir daktaro laipsnius, humanitarinių mokslų ir meno. UL universitetas Limerikas yra vienas iš geriausių universitetų Airijoje.

Palyginti bakalauro programas in Limerick Airijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

BA šiuolaikinių ir taikomųjų teatrologijos

Mary Immaculate College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Airijos sala Limerick

Ši bakalauro programa (8 lygis), ypatingi pasiūlymai su dramos ir teatro studijas, šiuo metu aptarnavo ne trečiojo lygio Airijoje srityje. Taikomoji teatras laikomas dramos ir teatro studijų įvairiose praktinio pritaikymo diapazonas