BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Andorra La Vella Andora 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Andora, gali būti puiki vieta studijuoti užsienyje. Įsikūręs tarp Prancūzijos ir Ispanijos, jungtinių mokymo programų tarp šalių taip pat egzistuoja. Katalonų, Ispanų, Portugalų, Prancūzų, ir taip pat tai puiki vieta kalbų studentams.

Šis gražus miestas yra Andoros aukštojo mokslo guolis širdis proto ji 's vienintelio universiteto šalies namų. Žinomas kaip universiteto Andora, institutas teikia pirmos laipsnių įvairiuose kursuose.

Palyginti bakalauro programas in Andorra La Vella Andoroje 2019/2020

Rezultatai Filter

Bakalauro laipsnį tarptautinės viešbučių valdymo

VATEL Andorra
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Andora Andorra la Vella

Bakalauras International Hotel vadybos programos tikslas yra kandidatų, kurie sėkmingai praėjo aukštųjų mokyklų studijas ar mokymą ciklą aukštesnio lygio ir siekia galiausiai mokyti būsimų specialistų antraštę bet viešbučių ir turizmo bendrovė.

Bakalauro aviacijos valdymo

Andorra Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Andora Andorra la Vella

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti aviakompanijas poreikius skrydžio įgulos valdymo padėtį. Po to, kai įgijo į skrydžio ekspertizės tenkančių galės priimti valdymo pozicijas skrydžio OPS su Europos aviakompanijos ar Verslo Jet organizacijos (tokių kaip: CAM kliento aviacijos Manager).