Filter
Bakalauro laipsniai
Jordanija Amman Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programas - Anglų literatūros studijos - in Amman Jordanijoje - 2019

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Studentai domisi studijomis anglų literatūrą turėtų pasiruošti temomis, pavyzdžiui, literatūros analizės ir istoriją. Šiose programose, literatūra kaip raštiško meno dažnai laikomas per įvairius būdus kritikos, pavyzdžiui, psichologinių, politinių ar estetika.

Jis yra oficialiai žinomas kaip Jordanijos Hašimitų Karalystės. Jordanija randama Azijoje. Dvejų metų ciklas ikimokyklinio, 10 metų pagrindinio, privalomo švietimo ir antrinio 2 metus yra švietimo sistema patenkino čia. Tada tu sėdi už Tawjihi.

Sostinė Jordanija, Amanas yra žinomas dėl savo kultūros ir verslo reikšmę. Šis miestas yra taip pat svarbu dėl įvairių politinių priežasčių. Amanas turi gerų ugdymo įstaigas, pavyzdžiui, universiteto Jordanija ir Perta universitetas.

Prašyti daugiau informacijos apie bakalauro programas - Anglų literatūros studijos - in Amman Jordanijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Anglų literatūros studijos, Amman

Al-Ahliyya Amman University

Apima anglų kalbos ir literatūros, kuri buvo kuriama nuo etatų Gamah- skyriuje Atorgomh-, kuri buvo įkurta 2001 metų pradžioje departamentas, iš fakulteto nariai, kurie s ... [+]

Anglų kalba ir literatūra

Apima anglų kalbos ir literatūros, kuri buvo kuriama nuo etatų Gamah- skyriuje Atorgomh-, kuri buvo įkurta 2001 metų pradžioje departamentas, iš fakulteto nariai, kurie specializuojasi literatūros ir vertimo ir prancūzų kalbos grupė. Kadangi skyriuje sukūrimas iki šiol ir toliau sėkmingai dirbti priėmimo skyrių iš svarbiausių tikslų išlaikant studijų planą, išsamumo, pritaikytą prie amžiaus ir reikalavimams greitai besikeičiančiais laikais dvasia naujovė. Skyriuje dėmesys sutelkiamas į anglų literatūros specialybę ant klasikinės literatūros ir antikos ir suteikia šiuolaikinę literatūrą, taip pat šiuolaikinę literatūrą ir postmodernioji akcijų vienodą dėmesį ir dėmesio.... [-]

Jordanija Amman
Rugsėjis 2019
Anglų,Arabiškas
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba