BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Aplinkos inžinerija Italijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Dėl padidėjusių sąmoningumą ir didinti žinių pasaulyje tampa vis labiau rūpi aplinka. Todėl beveik kiekvieną NVO ir vyriausybė reikalauja paslaugas aplinkoje inžinierius. Be to, šie specialistai yra labai moka.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios bakalauro programos - Aplinkos inžinerija Italijoje - 2020

2 Rezultatai Aplinkos inžinerija, Italija Filter

Bakalauro civilinės ir aplinkos inžinerijos

Mediterranea University of Reggio Calabria
Bakalauras
Spal. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

1-asis ciklas laipsnis kursas (bakalauro laipsnis) civilinės ir aplinkos inžinerijos tikslas yra suteikti žinių ir įgūdžių kurti ir valdyti infrastruktūrą susijusius su civili ...

Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnį civilinė ir Aplinkos inžinerijos

Università degli Studi e-Campus
Bakalauras
Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Internetinės

Profesionalai su šio darbo pavadinimas paprastai dirba projektavimo, statybos priežiūros, vertinimo ir testavimo inžinerinius darbus, tiesiogiai ir instrumentinės duomenų apie ...

Skaityti daugiau