BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Aplinkos inžinerija Rusijoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Aplinkos inžinerija yra inžinerijos poaibis, kad daugiausia dėmesio skiriama padėti išsaugoti aplinką mažinant taršą, klimato kaitą ir atliekų užterštumo poveikį. Asmenys, kurie dirba kaip aplinkos inžinieriams kurti, projektuoti ir įgyvendinti sprendimus prie esamų ir būsimų ekologinių problemų.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Geriausios bakalauro programos - Aplinkos inžinerija Rusijoje - 2020

2 Rezultatai Aplinkos inžinerija, Rusija Filter

Ekologijos inžinerijos ir branduolinės energetikos bakalauro laipsnis

Irkutsk National Research Technical University
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši bakalauro studijų programa yra skirta rengti bendruosius specialistus, sprendžiančius aplinkosaugos problemas, tvarų gamtos valdymą ir gryną energiją. Universali programa i ...

Skaityti daugiau

Technosferos Sauga - Profilis "Aplinkos inžinerija"

Moscow Automobile And Road Construction Institute - MADI
Bakalauras
<
Dieninės
<
4 metai
Rusijos
Universiteto miestelis

Skirtingai nuo siaurų profesinių krypties studentams sužinoti, kelių ir kelių įrenginius, technologijų, inžinerijos metodus, siekiant užtikrinti jų aplinkai, eismo, pramonės, ...

Skaityti daugiau