BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro programos - Aplinkos mokslų studijos Ispanijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Aplinkos mokslus (Environmental sciences) pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausią žmonijos veiklą ir kitus faktorius, kurie gali paveikti mus supančią aplinką. Aplinkos mokslų studentai taip pat nagrinėja ir energijos šaltinius ir aiškinasi alternatyvius jos panaudojimo būdus, kurie mažiau kenkia mūsų planetai.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios bakalauro programos - Aplinkos mokslų studijos Ispanijoje - 2020

4 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Ispanija Filter

Aplinkos mokslų bakalauras

Universidad de Huelva
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Ispanija Huelva

Aplinkosaugos mokslas reaguoja į poreikį turėti specialistus, specialiai apmokytus aplinkos ir jos labui, turinčius integruotą viziją, turinčius mokslinę ir profesinę bazę ir galinčius koordinuoti daugiadalykę veiklą su kitais specialistais, vadovais ir piliečiais, kurie turi viziją. specifinės ir sąlygotos nuo jų veiklos sričių.

Dvigubas miško ir natūralios aplinkos inžinerijos ir aplinkos mokslų laipsnis

Universidad de Leon
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Susisiekti su mokykla Ispanija Leonas Ponferrada + 1 daugiau

Mes mokome miško inžinierius, kurie taip pat turi aukštą aplinkos apsaugos technikos specializaciją.

Aplinkos mokslų laipsnis

Universidad de Leon
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Leonas

Mes mokome specialistus, turinčius daugiadalykę ir globalią aplinkosaugos viziją tvarumo požiūriu.

Aplinkos mokslų laipsnis

Universidad de Salamanca
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Salamanka

Aplinkos mokslų laipsnis pradedamas mokyti USAL 2010-11 mokslo metais, kai tik bus atliktas patikrinimo procesas (ANECA-ACSUCyL ir Universitetų taryba), o aplinkos mokslų bakalauro laipsnis pakeičiamas. Šis laipsnis atnaujino savo akreditaciją 2016 m.