BACHELORSTUDIES.LT

Bakalauro laipsnis - Aplinkos studijos - Europa

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Aplinkos studijos - Europa - 2019

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Aplinkosaugos studijų bakalauro siekia suprasti, kaip mokslo, kultūros ir socialinius klausimus yra susiję su aplinka. Studentai mokysis apie socialinių mokslų, gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų. Karjeros galimybės apima aplinkos planavimą ir politikos, buveinių valdymą ir tvarų vystymąsi.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Aplinkos studijos - Europa - 2019

17 Results in Aplinkos studijos, Europa

Bakalauras Socialinės ekologijos

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Su bendrabučiu Dieninės 6 metų September 2019 Belgija Brussels

Į socialinės ekologijos bakalauro organizuoja tris studijų metus, per dieną. CESS yra būtina (arba iš užbaigimo antrinių arba studijas diplomo ekvivalentas).


Klimato bakalauras

VIA University College
Su bendrabučiu Dieninės 7 semestrus September 2019 Danija Horsens

Klimato bakalauro programa


Ekologijos inžinerijos ir branduolinės energetikos bakalauro laipsnis

Irkutsk National Research Technical University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Rusija Irkutsk

Ši bakalauro studijų programa yra skirta rengti bendruosius specialistus, sprendžiančius aplinkosaugos problemas, tvarų gamtos valdymą ir gryną energiją. Universali programa integruoja esmines teorines žinias taikant laboratorinius ir eksperimentinius, inžinerinius bei techninius, metodinius ir technologinius įgūdžius. Programa skirta savotiškam tiek technologų, galinčių pritaikyti ekologines ir elektros technologijas bei įrangą, tiek ir inžinierių, kurie gali kurti naują produktą ir įgyvendinti jį versle, mokymą. Papildomi įgūdžiai gamtos valdymo ekonomikoje palengvins naujo produkto kūrimą, taip pat teisingą pateikimą ir rinkodarą.


Bakalauro aplinkos mokslo tvarios energetikos ir technologijų

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Olandija Breda 's Hertogenbosch + 1 daugiau

Klausimai, kaip globalinis atšilimas, tarša ir lopšio iki lopšys jus domina. Aplinkos inžinerija Darnios energetikos ir technologijų programoje bus paversti Jus į aplinkos specialistas


Regionų socialinės-ekonominės ir aplinkosaugos bakalauras

Mendel University in Brno
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Čekija Brno-sever

Bakalauro studijų programa "Regioninė plėtra" orientuota į sudėtingas regiono socialinės-ekonominės ir aplinkosaugos plėtros problemas.


Geografinių informacinių sistemų ir nuotolinio zondavimo aplinkos mokslų bakalauras

Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Čekija Prague

Studijų programa suteikia kompleksinį išsilavinimą geografinių informacinių sistemų (GIS) ir nuotolinio stebėjimo (RS) srityje ir šių metodų naudojimą aplinkos apsaugai ir valdymui, ypatingą dėmesį skiriant dabartinėms vandens ir sausrų problemoms kraštovaizdyje ir biologinės įvairovės apsauga esant pasaulinei klimato kaitai.


Jūrų kapitono bakalauro laipsnis

Satakunta University of Applied Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Suomija Pori Rauma Huittinen Kankaanpää + 1 daugiau

Jūrų pramonė siūlo vieną iš įdomiausių ir įvairesnių karjeros būdų tiems, kurie nori tapti jūrininkų komanda įgydami reikalingus kvalifikacijos pažymėjimus.


Chemijos ir technologijų bakalauras (specializacija aplinkos chemijos ir technologijų srityje)

University of Chemistry and Technology, Prague
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Čekija Prague

Studentams mokomi bendri privalomi dalykai, kuriuos vėliau baigia specializuoti privalomi ir neprivalomi individualių fakultetų kursai. Aplinkosaugos technologijų fakultete specializacija apima visas pagrindines chemijos ir aplinkos chemijos sritis ir visas susijusias disciplinas kaip ekologiją, hidrochemiją, nuotekų valymą, atmosferos chemiją ir aplinkos mikrobiologiją.


Bakalauro aplinkos ir miškų mokslų

Mediterranea University of Reggio Calabria
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Italija Reggio Calabria

1-asis ciklas laipsnis kursas (bakalauro laipsnis) aplinkos ir miškų mokslų siekiama ugdyti profesionalius žmones, suteikiant jiems stiprios bendrosios žinios, bendros teorinių, betono pagrindų, specializuotos kompetencijos ir praktinių koncepcijos. Tai leidžia jiems spręsti įvairias problemas, susijusias su aplinkos apsaugos ir miškų sektoriaus, ypač gamybos, perdirbimo ir valdymo ...


Aplinkosaugos ir ekologijos bakalauro laipsnis

Vytautas Magnus University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Lietuvos Respublika Kaunas

Bendrieji aplinkosaugos mokslo ir ekologijos bakalauro studijų programos tikslai yra ugdyti kompetentingus specialistus ir tyrimus pasirinktoje mokslo ir studijų srityje. Suteikti joms galimybę ugdyti intelektines kompetencijas, kad būtų galima dalyvauti mokslinių tyrimų srityje, prisiimti atsakomybę už mokslinius tyrimus ir praktiką, taip pat skleisti žinias. Konkretesnis Aplinkosaugos ir ekologijos programos tikslas - įgyti žinių ir tobulinti praktinius įgūdžius, reikalingus aplinkos stebėsenai ir vertinimui atlikti, išanalizuoti gamtos ir antropogeninius aplinkos ir klimato pokyčius, jų poveikį gyviems organizmams ir žmonių sveikatai bei įtakoti poveikio aplinkai mažinimą. priemonės pagal tvarios plėtros principus.


Bakalauras gamtos tausojamųjų

Mid Sweden University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Švedija Östersund

Tai trejų metų programa suteiks jums bendrą sistemos perspektyvą tarp aplinkos, visuomenės ir gamtos išteklių mūsų planetos santykius. Jis apima aplinkosaugos problemas su verslumo ir kitų įgūdžių suteikti atitinkamų žinių dirbant vienoje iš sparčiausiai pasaulyje augančių sektorių - tausojamųjų technologijų ir žalios verslui.


Bakalauro aplinkos ir žemės ūkio valdymo

International Business College Mitrovica (IBCM)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės October 2019 Mitrovica

IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) programa suteikia studentams su tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos, biologinės įvairovės, gamtos išteklių ir atsinaujinančių energijos valdymą.


Bakalauras - aplinkos dizainas

Vladivostok State University of Economics and Service
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Rusija Vladivostok

Aplinkos dizainas yra dabartinė kryptis dizaino kūrybinių asmenybių, kurie turi aukštą vaizduotę ir sisteminis mąstymas.


Bakalauro (papildykite) žemės ūkio ir aplinkos apsaugos vadybos

Business Academy Aarhus
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus August 2019 Danija Aarhus

Verslo akademija Orhusas siūlo bakalauro viršaus iki programą žemės ūkio ir aplinkos apsaugos vadybos, kuri yra ideali programa, jei norite pagerinti savo žemės ūkio ir aplinkosaugos kompetencijų ir įgyti įgūdžių, kurie leidžia analizuoti, organizuoti ir plėtoti savo kompetencijos srityje.


Bakalauro inžinerijos ir valdymo, pagrindinėse srityse: energijos arba aplinka

Ostfalia University of Applied Science
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų October 2019 Vokietija Wolfenbüttel Wolfsburg + 1 daugiau

Programa atidžiai balansuoja modulius verslo administravimo, pagrindus energijos / aplinkos inžinierius-mas, taip pat modulių pažangių technologijų srityse. Ypatingas dėmesys yra ant kieto pagrindo inžinerijos fondų, verslo administravimo, energijos / aplinkos technologijos, ypatingą dėmesį skiriant pagrindinei studijų sritis selected: šildymo, aušinimo ir ...