Filter
Bakalauro laipsniai
Kinija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Aplinkos studijos Kinijoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Kinija aukštesnysis išsilavinimas porą metų buvo išrinkta kaip viena iš Azijos šalių geriausia. Ši šalis turi daugiau kaip 150 viešojo ir privačiojo sektoriaus priklausanti universitetai platinimą visose Kinijos provincijose. Aukštasis mokslas moksliniais tyrimais pagrįsta veikla.

Geriausios bakalauro programos - Aplinkos studijos Kinijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Kinija

Donghua University

Per kursus, studentai turėtų įgyti pagrindinius teorijos, esminis profesinių žinių ir praktinių įgūdžių mados dizaino, taip pat suprasti, dizaino koncepciją ir išmokti pr ... [+]

Programos tikslas

Mokymo sistema yra nustatyta su meno, mados ir inžinerijos kombinacijos kelių tarpdisciplininio požiūrio į architektūrą, dizainą ir dailės. Mokantis pagrindines teorijas ir projektavimo metodus aplinkos dizainas, studentų tikimasi subalansuoti tarp estetikos ir technologijos, kosmoso ir kablelis, gamtos ir humanitarinių santykių kūrybinius darbus ir plėtoti kūrybinį mąstymą ir projektavimo veiklos galimybes. Dizaino studija sistema Vakarų interjero dizaino mokyklos yra supažindinami su šios programos yra paskatinti studentus įgyti dizaino žinias ir nepriklausomas dizaino patirtį per projekto praktikoje to motyvuoti iniciatyvą dizaino ir pagerinti problemų sprendimo gebėjimus realiais projektais. Absolventai turi stiprias meno projektavimo įgūdžius ir dirbti dizaino arba valdymo talentų interjero ar lauko aplinkos dizaino sektoriuose. ... [-]

Kinija Šanchajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba