BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Aplinkosaugos studijas pasirinkę studentai studijų metu nagrinėja būdas, kaip padidinti energijos naudojimo efektyvumą, sumažinti aplinkos taršą, didinti ekologinį visuomenės sąmoningumą bei skatinti tvarių energijos šaltinių vartojimą. Tad pagrindinis šių studijų programų tikslas yra įgyti reikiamų kompetencijų ir kvalifikacijų norint spręsti didžiausias aplinkosaugos problemas.  

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Geriausios bakalauro programos - Aplinkos studijos Lietuvoje - 2020

2 Rezultatai Aplinkos studijos, Lietuvos Respublika Filter

Vandens išteklių inžinerijos bakalauras

Vytautas Magnus University
Bakalauras 26 Aug 2020 Dieninės Anglų Su bendrabučiu

Baigus studijų programą absolventai galės analizuoti gyvenimo aplinkoje atsiradusius reiškinius,

Skaityti daugiau

Aplinkosaugos ir ekologijos bakalauro laipsnis

Vytautas Magnus University
Bakalauras 01 Sep 2020 Dieninės Anglų Su bendrabučiu

Pagrindiniai aplinkosaugos mokslų bakalauro studijų programos tikslai yra ugdyti kompetentingus specialistus ir tyrimus pasirinktoje mokslo ir studijų srityje. Suteikti jiems ...

Skaityti daugiau