BACHELORSTUDIES

Palyginti Ištęstinės studijos bakalauro programas - Aplinkos studijos - Pietų Afrikoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Aplinkosaugos studijų bakalauro siekia suprasti, kaip mokslo, kultūros ir socialinius klausimus yra susiję su aplinka. Studentai mokysis apie socialinių mokslų, gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų. Karjeros galimybės apima aplinkos planavimą ir politikos, buveinių valdymą ir tvarų vystymąsi.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos bakalauro programų - Aplinkos studijos - Pietų Afrikoje - 2020

3 Rezultatai Aplinkos studijos, Pietų Afrikos Respublika Filter

Aplinkos sveikatos bakalauras

University of Johannesburg
Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas
Bakalauras
Sausis 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Pastaba: ši programa bus siūloma 2017 m., Jei ją patvirtins reguliavimo valdyba 2016 m

Skaityti daugiau

Dizaino bakalauras, kurio specializacija - aplinkos dizainas

Inscape Education Group
Pietų Afrikos Respublika, Keiptaunas + 3 Daugiau
Bakalauras
Vasaris 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Tvarumas ir ekologiškas dizainas nebėra tendencija. Šios sąvokos tapo jūsų kasdienio gyvenimo dalimi ir formuoja nuolat augančią ir gyvybiškai svarbią rinką architektūroje ir ...

Skaityti daugiau

BTech aplinkos sveikatos srityje

University of Johannesburg
Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas
Bakalauras
Sausis 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Su bendrabučiu

Aplinkos sveikatos programos „BTech“ modulius sudaro IV tyrimų metodika, darbuotojų sveikatos ir saugos IV, aplinkosaugos atliekų tvarkymo IV ir tvarkymo praktika IV.

Skaityti daugiau