BACHELORSTUDIES

Palyginti Ištęstinės studijos bakalauro programas - Aplinkosaugos studijos - Afrikoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Studentas vykdo programą aplinkos ir sveikatos gali rasti jį ar pati studijuoja nieko iš toksiškumo chemijos pasaulio epidemiologiją. Šie dalykai yra skirti statyti į tikslių būdų, kuriais žmogaus sveikatai priklauso nuo aplinkoje supratimą.

Daugelis programų Afrikoje vyksta labai neįprastas kultūros ir fizinę aplinką nei dauguma studentų yra susipažinę su į senus gerus dienų. Come To Know prisitaikyti prie šio gyvenimo sąlygos yra dalis įdomus ir gyvenimo yra iššūkis. Problema yra intelektinės, emocinės ir fizinės.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Ištęstinės studijos bakalauro programų - Aplinkosaugos studijos - Afrikoje - 2020

2 Rezultatai Aplinkosaugos studijos, Afrika Filter

Aplinkos sveikatos bakalauras

University of Johannesburg
Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas
Bakalauras
Sausis 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Pastaba: ši programa bus siūloma 2017 m., Jei ją patvirtins reguliavimo valdyba 2016 m

Skaityti daugiau

BTech aplinkos sveikatos srityje

University of Johannesburg
Pietų Afrikos Respublika, Johanesburgas
Bakalauras
Sausis 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
Anglų
Su bendrabučiu

Aplinkos sveikatos programos „BTech“ modulius sudaro IV tyrimų metodika, darbuotojų sveikatos ir saugos IV, aplinkosaugos atliekų tvarkymo IV ir tvarkymo praktika IV.

Skaityti daugiau