BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Architektūros studijos - Europa - 2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Architektūros specialistai yra reikalingi ne tik tam, kad užtikrintų estetinę naujo pastato ar erdvės dizaino vertę, bet ir atsižvelgtų į teisinius statybos reikalavimus bei techninius pastatų saugos nurodymus.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Architektūros studijos - Europa - 2020

32 Rezultatai Architektūros studijos, Europa Filter

Laipsnį architektūra

University CEU - Cardenal Herrera
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Moncada

Mes siūlome Jums visą išsilavinimą anglų kalba. Mes žinome, kad studijos užsienyje gali įkvėpti bet kokią baimę, kad mes palaikome jus taip

Archiotektikos bakalauras

American University of Cyprus
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Vasaris 2020 Kipras Nikosija

Daug dėmesio skirdamas žmogiškosioms vertybėms ir profesinei etikai, Architektūros katedra pasiūlė išsilavinimą, pagrįstą kritinėmis ir teorinėmis žiniomis, kūrybinio projektavimo įgūdžiais, naujausiais pateikimo būdais ir architektūrinėmis pastatų technologijomis.

Bakalauras

Neapolis University Pafos
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 5 metai Susisiekti su mokykla Kipras Pafosas

Architektūros programa siūlo bakalauro laipsnį po ketverių metų nuolatinių studijų ir architektūros diplomą po penkerių metų dieninių studijų.

Architektūros bakalauro laipsnis

BAU Bahcesehir Cyprus University
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2020 Kipras Nikosija

Šio fakulteto tikslas - parengti architektus ir inžinierius, kurie gali patenkinti eros reikalavimus, atsižvelgdami į žmogaus, gamtos ir struktūrizuotą aplinkos pusiausvyrą, kurie kuria kūrybinius ir mokslinius pasaulio gyvenimo sprendimus, sprendžiant pasaulio problemas. atsižvelgia į visuotines vertybes ir turi lyderystės įgūdžių, pasitikėjimo savimi ir profesionalių verslininkų įsipareigojimų, kurie yra naujoviški.

Architektūros magistras

Vilnius Gediminas Technical University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Lietuvos Respublika Vilnius

Studijų programos tikslas yra suteikti universitetinį išsilavinimą, pagrindinį žinias ir įgūdžius, siekiant savarankiškai spręsti architektūros ir urbanizacijos užduotis.

Architektūros bakalauro laipsnis

International University of Catalonia
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

UIC yra pasiryžusi suteikti savo studentams geriausią akademinį pasirengimą tiek teorinėje, tiek praktinėje srityse, taip pat suteikti jiems priemones, būtinas sėkmingai patekti į darbo rinką.

Architektūros bakalauro laipsnis

Kadir Has University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Turkija Stambulas

2013 m. Rudenį priėmusi pirmąją studentų grupę, architektūra yra nedidelis, bet nuolat besiplečiantis skyrius. Nors siekiame atitikti geriausių pasaulio architektūros mokyklų akademinius standartus ir įtraukti pažangiausius mąstymus architektūros pedagogikoje ir praktikoje, mes taip pat stengiamės įdiegti savo studentus, stiprų socialinės įtraukties jausmą, atsakomybę už aplinką ir profesinę etiką. .

Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa - Administraciniai mokslai

Tampere University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2020 Suomija Tamperė

Miestai yra įkvepiančios verslo, kultūros ir kasdienio gyvenimo arenos. Tačiau jie susiduria su sudėtingais iššūkiais, susijusiais su aplinka ir asmenų gerove. Tvarios miestų plėtros bakalauro studijų programa yra tarpdisciplininė programa, ugdanti įgūdžius, reikalingus šiems iššūkiams spręsti. Tie, kurie orientuojasi į administracinius mokslus, galės analizuoti administracinius, politinius ir ekonominius reiškinius, susijusius su tvaria miesto plėtra ir planavimu.

Bakalauro architektūros projektavimas

Череповецкий государственный университет
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Rusija Cherepovets

Cherepovets yra vienas iš sparčiausiai augančių šiaurės vakarų miestų. Mieste kasmet užsakoma daugiau kaip 100 tūkstančių kvadratinių metrų būstų, aktyviai kuriama verslo ir pramonės infrastruktūra. Ar norite, kad jūsų idėjos būtų įtrauktos į miesto vaizdus? Tai įmanoma! Studijuodami pagal Architektūrinės aplinkos projektavimo programą galėsite ne tik realizuoti savo menines idėjas, bet ir žinoti apie inovatyvių inžinerinių sprendimų naudojimą.

Techninės architektūros laipsnis

Universidad de Salamanca
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Salamanka

Techninės architektūros laipsnis 2009–2010 mokslo metais implantuojamas Zamoros aukštesnėje politechnikos mokykloje, praėjus patvirtinimo procesui (ANECA ir Universitetų tarybai), jis pakeičia techninio architekto laipsnį ir traukinius, skirtus naudotis gruodžio 27 d. įsakymas Nr. ECI / 3855/2007, kuriuo nustatomi oficialių universitetų pavadinimų tikrinimo techninio architekto profesijai reikalavimai (BOE 12/29/2007) .). 2017 m. Jis atnaujino savo akreditaciją.

Miestų dizaino ir kraštovaizdžio architektūros bakalauras

Bilkent University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Turkija Ankara

Miestų projektavimo ir kraštovaizdžio architektūros katedra rengia būsimus profesionalus, kurių projektai pagerins miesto gyvenimo kokybę naudojant natūralius ir pastatytus elementus.

Architektūros pagrindų anglų kalba laipsnis

Universidad Europea
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Valensija Tenerifės „Santa Cruz“ Villaviciosa de Odón + 2 daugiau

Universidad Europea Architektūros mokykloje mes rengiame architekto, pasirengusio reaguoti į visuomenės ir darbo rinkos poreikius, dėka įskaičiuojant į principus ir žinias, susijusias su tvarumu ir aplinka, prieinamumu , internacionalizacija, bendravimo įgūdžiai (ispanų ir anglų kalbomis), verslo vadyba arba efektyvus naujų technologijų naudojimas.

Architektūros bakalauro (BARCH) architektūros

Yasar University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Turkija Izmiras

Architektūros fakultete yra du skyriai, ty kad Architektūros ir interjero architektūros ir aplinkos dizainas

Interjero architektūros ir dizaino bakalauras

Academie Charpentier
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Prancūzija Île-de-France

Interjero dizaineris dažnai dirba jau egzistuojančioje architektūrinėje situacijoje. Tai gali būti privatūs namai arba butai, taip pat kolektyvinės erdvės, pavyzdžiui, oro uostas ar mokykla, įmonių biurai ar mados parduotuvė.

Vienalaikiškumo laipsnis programa techninę struktūrą ir verslo studijų laipsnį

Universidade da Coruña
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Rugsėjis 2020 Ispanija A Coruña

Universitetas A Coruña, jos siekiame pasiūlyti mokymo alternatyvas, kad pagerintų esamą pasiūlą, leidžianti ją vykdyti vienu metu į technikos ir laipsnio architektūros verslo laipsnį, siūlydama bendrą programą sukūrė universiteto technikos Architektūros ir ekonomikos ir verslo fakulteto oficialioje mokymo programą.