BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Ispanijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra skirstoma į kelias kategorijas, kurios priklauso nuo skirtingų stilių.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Ispanijoje - 2020

9 Rezultatai Architektūros studijos, Ispanija Filter

Laipsnį architektūra - veido

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2020 Ispanija Mursija

Ši institucija, kurioje tyrimas architektūra, nuolat mokymo naujoves mūsų studentai labiausiai konkurencinga sektoriuje, po šio eilutėje UCAM turi socialinės architektūros (AAS) klasėje miesteliu, kuri leidžia jums sukurti projektus ir iškelties visą žinių jums įgyti.

Bakalauro laipsnį miesto valdymo

Universidad Camilo José Cela
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas

Bakalauro laipsnis Urban Management yra novatoriškas Ispanijoje ir pirmauja studentų išsilavinimą su visiškai pavaldūs priemonių, reikalingų pasiekti skaitmeninį valdymą aplinkos su holistiniu požiūriu miestų formuoti miestų darbotvarkę.

Vienalaikiškumo laipsnis programa techninę struktūrą ir verslo studijų laipsnį

Universidade da Coruña
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Rugsėjis 2020 Ispanija A Coruña

Universitetas A Coruña, jos siekiame pasiūlyti mokymo alternatyvas, kad pagerintų esamą pasiūlą, leidžianti ją vykdyti vienu metu į technikos ir laipsnio architektūros verslo laipsnį, siūlydama bendrą programą sukūrė universiteto technikos Architektūros ir ekonomikos ir verslo fakulteto oficialioje mokymo programą.

Laipsnis architektūros studijų

Universidade da Coruña
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2020 Ispanija A Coruña

Į architektūros studijų laipsnį siūlo išsamią mokymo sudėtingų procesų architektūros.

Laipsnis technine architektūra

Universidade da Coruña
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Ispanija A Coruña

Įvertinimas Techninė architektūra yra tik vienas mokė Galicijoje, suteikiantis teisę jo turėtojui vykdyti reglamentuojamą profesiją techninės būklės architektas. Dėl šios mokymo laikotarpiu yra ketveri metai.

Architektūros pagrindų anglų kalba laipsnis

Universidad Europea
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Valensija Tenerifės „Santa Cruz“ Villaviciosa de Odón + 2 daugiau

Universidad Europea Architektūros mokykloje mes rengiame architekto, pasirengusio reaguoti į visuomenės ir darbo rinkos poreikius, dėka įskaičiuojant į principus ir žinias, susijusias su tvarumu ir aplinka, prieinamumu , internacionalizacija, bendravimo įgūdžiai (ispanų ir anglų kalbomis), verslo vadyba arba efektyvus naujų technologijų naudojimas.

Techninės architektūros laipsnis

Universidad de Salamanca
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Salamanka

Techninės architektūros laipsnis 2009–2010 mokslo metais implantuojamas Zamoros aukštesnėje politechnikos mokykloje, praėjus patvirtinimo procesui (ANECA ir Universitetų tarybai), jis pakeičia techninio architekto laipsnį ir traukinius, skirtus naudotis gruodžio 27 d. įsakymas Nr. ECI / 3855/2007, kuriuo nustatomi oficialių universitetų pavadinimų tikrinimo techninio architekto profesijai reikalavimai (BOE 12/29/2007) .). 2017 m. Jis atnaujino savo akreditaciją.

Architektūros bakalauro laipsnis

International University of Catalonia
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona

UIC yra pasiryžusi suteikti savo studentams geriausią akademinį pasirengimą tiek teorinėje, tiek praktinėje srityse, taip pat suteikti jiems priemones, būtinas sėkmingai patekti į darbo rinką.

Laipsnį architektūra

University CEU - Cardenal Herrera
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Rugsėjis 2020 Ispanija Moncada

Mes siūlome Jums visą išsilavinimą anglų kalba. Mes žinome, kad studijos užsienyje gali įkvėpti bet kokią baimę, kad mes palaikome jus taip