Filter
Bakalauro laipsniai
Japonija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Japonijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Architektūra - tai erdvės ar pastatų dizaino planavimas bei įgyvendinimas atsižvelgiant į įvairiausius estetinius, socialinius bei aplinkosaugos faktorius ir gaires. Dėl to architektūra paprastai yra skirstoma į kelias kategorijas, kurios priklauso nuo skirtingų stilių.

Japonija yra salų tauta Rytų Azijoje. Įsikūręs Ramiojo vandenyno, ji yra į Japoniją, Kinija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja ir Rusija jūros rytuose, tęsiasi nuo Ochotsko jūros šiaurėje iki Rytų Kinijos jūra ir Taivano pietuose.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Japonijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Japonija

Yokohama National University

Programa siūlo inovatyvius tarpdisciplininius kursus ateities lyderių. ... [+]

YOKOHAMA kūrybinių Miestas studijos (YCCS) programa Bakalauro studijų programos (Mokoma anglų kalba)

Naujas BA programa dėstoma anglų kalba, pradedant spalis 2013

Programos metmenys

Jokohamos nacionalinis universitetas (YNU) siekiama drąsus, pasaulinio lygio studentus novatorišką pirmąjį kohortos jo Yokohama Creative-City studijų (YCCS) programa. YCCS programa pasiūlys naujoviškų tarpdisciplininių urbanistika mokyti jaunų lyderių ir pasaulio specialistus. Klases bus dėstoma anglų kalba, tačiau studentai taip pat mokosi japonų kalbą intensyviai studijų metu.

Studentai galės studijuoti šiuos tris (3) didžiųjų:

Miesto kultūros kūrimas ... [-]

Japonija Jokohama
Susisiekti su mokykla
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba