BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Architektūra tai verslas, kuriame dirbantys specialistai kuria pastatų ar erdvių dizaino planus ir rūpinasi jų įgyvendinimu. Architektūros specialistai naudojasi įvairiomis technologijomis, materijomis bei gamtos suteikiamais ištekliais tam, kad efektyviausiai sukurtų savo paskirtį geriausiai atitinkančius pastatų dizainus.

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2020

3 Rezultatai Architektūros studijos, Jungtiniai Arabų Emyratai Filter

BA (Hons) architektūroje

Heriot-Watt University Dubai
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa suteikia išsamų pagrindą architektūros tema, įskaitant projektavimo, techninių ir teorinių kursų, apimančių visus architektūros teorijos ir praktikos aspektus, rinkin ...

Skaityti daugiau

Bakalauro architektūra

American University of Ras al Khaimah
Bakalauras
<
Dieninės
<
5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Architektūra yra tiek procesas ir planavimas, projektavimas, ir statant pastatus ir kitus fizinės struktūros produktas.

Skaityti daugiau

Bakalauras Architektūros

American University of Sharjah
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų bakalauras Architektūros programa yra pirmoji tokio tipo programa už Šiaurės Amerikos ribų turi būti suteikta akreditacija Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybo ...

Skaityti daugiau