BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Kinijoje - 2020

Bakalauro laipsnis iš akredituotų kolegijų ir universitetų gali būti svarbūs Kovos akmenys į sėkmingą karjerą.Dažniausias tipo bakalauro programos bakalauro 's laipsnį, paprastai skiriama po ketverių metų sėkmingo tyrimo

Tam kad nauja pastato struktūra atitiktų visus keliamus techninius bei estetinius reikalavimus, architektai privalo ypatingai gerai išmanyti savo sritie subtilybes. Architektūros specialistai darbo metu paprastai kuria pastatų brėžinius bei dirba su tiksliais jų išmatavimais.

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Kinijoje - 2020

4 Rezultatai Architektūros studijos, Kinija Filter

Bakalauras Architektūros

Hunan University of Science and Technology
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Kinija Čangša

Bakalauras Architektūros

Architektūros bakalauras

Qingdao Technological University Qindao College
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2020 Kinija Čingdao

Programa apima penkerių metų laikotarpį ir rengia asmenims nepriklausomos profesinės praktikos architektūros ir atlikti tyrimus įvairiais aspektais srityje.

anglų-mokė architektūros bakalauro studijų programos

Southeast University
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2020 Kinija Nandzingas

Tarp daugiau nei 1800-mokymosi institutų Kinijoje, Seu yra vienas iš seniausių ir top 20 jo daugiau nei šimtmečio akademinės kompetencijos ir sveikų asmenų ugdymo.34 iš savo mokyklų ir departamentų siūlo 64 bakalauro, 210 magistro ir 112

BEng architektūra

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Susisiekti su mokykla Kinija Sudžou

Architektūra visų pirma yra architektūros dizaino disciplina. Architektūriniai studentai sugeba išspręsti sudėtingas projektavimo problemas architektūrinio projektavimo, statybos aplinkos ir energijos vartojimo, statybos technologijų ir struktūros bei vidaus ir išorės aplinkos poreikių, atitinkančių žmogaus patalpų veiklos poreikius, koordinavimui. Architektas yra vienintelis asmuo, apmokytas visais architektūros aspektais.