Filter
Bakalauro laipsniai
Latvija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Latvijoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Latvija, oficialiai Latvijos Respublikos, yra Baltijos regione Šiaurės Europos šalis. Ji ribojasi šiaurėje iki Estijos pietuose iki Lietuvos į rytus Rusijoje, kurį Baltarusijos pietryčiuose. Latviai Baltijos žmonės, kultūriškai susiję su lietuviais. Kapitalas Ryga kurioje gyvena Latvijos universitete su daugiau nei 23.000 dalyvaujantiems studentams.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Latvijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Latvija

Kitos šios studijų srities programos:
RISEBA

Jau 18 metų Tarptautiniame Rygos School of Economics ir verslo administravimas siūlo savo studentams šiuolaikinį ir kokybišką išsilavinimą. RISEBA yra ta vieta, kur "VERS ... [+]

Jau 18 metų Tarptautiniame Rygos School of Economics ir verslo administravimas siūlo savo studentams šiuolaikinį ir kokybišką išsilavinimą. RISEBA yra ta vieta, kur "VERSLO ATITINKA Art".

Nuo 2011 metų RISEBA siūlo unikalų, tarptautinis architektūros studijų programą anglų kalba.

Geriausi švietimo standartai architektūros JAV ir Europoje yra integruota į naujos architektūros studijų programą RISEBA. Sukuriant naują kursą architektūros studijų RISEBA vartoja kitą žingsnį, siekiant atlikti savo misiją: tapti "vartai į tarptautinę karjerą!"

Privalumai programos Tarptautinis studijų aplinka; galimybė gerai išmokti anglų kalbą; studijuoti į užsienį pagal ERASMUS programą vieną semestrą; studijuoti praktiką užsienyje; akademinis personalas su tarptautinę patirtį; biblioteka, kompiuterių klasės, specializuotos kompiuterinės programos, įrengta dizaino studijos ir modeliavimo seminarai; įvairių kursų studentų pasirinkimą. Programos turinys ... [-]
Latvija Ryga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba