Filter
Bakalauro laipsniai
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Meksikoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Tam kad nauja pastato struktūra atitiktų visus keliamus techninius bei estetinius reikalavimus, architektai privalo ypatingai gerai išmanyti savo sritie subtilybes. Architektūros specialistai darbo metu paprastai kuria pastatų brėžinius bei dirba su tiksliais jų išmatavimais.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Meksikoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Meksika

University Of Colima

Architektas (a) yra specialistas, kuris turi mokslo ir technikos žinias, kad leis jums planuoti, projektą, pritaikyti, kurti ir vertinti pastatų ir visus architektūros ir ... [+]

Architektas (a) yra specialistas, kuris turi mokslo ir technikos žinias, kad leis jums planuoti, projektą, pritaikyti, kurti ir vertinti pastatų ir visus architektūros ir miesto aplinkoje rūšių; Jis turi įgūdžius ir bendruosius įgūdžius architektūros projektavimo, statybos duonos ir duonos gamybos ir sklaidos architektūros žinių. Be to, ji gali rasti kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus problemoms buveinių, su humanistinio požiūrio ir vertybių, kurios leidžia jums susidurti juos holistiniu, tvaraus ir profesinės etikos būdu.

lauko darbai

Architektas (a) Galite pasinaudoti profesiją šiose srityse:

Konsorciumai būsto. statybos bendrovėms. kabinetų projektavimo ir statybos. Nekilnojamojo turto vystytojai. Nekilnojamojo turto vystytojai. plėtra orientuota viešojo sektoriaus būsto, miestų plėtra, viešosios darbų federaliniu, valstybės ir savivaldybių lygmenimis. civilinės asociacijos. NVO. pilietines visuomenes. Aukštosioms ir vidurinį išsilavinimą. nepriklausomai vykdyti profesijos. Idealiai studentas aprašymą ... [-]
Meksika Kolima
Susisiekti su mokykla
Spanish (Mexican)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba