Filter
Bakalauro laipsniai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Architektūros studijos - Okeanija - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Architektūros specialistai yra reikalingi ne tik tam, kad užtikrintų estetinę naujo pastato ar erdvės dizaino vertę, bet ir atsižvelgtų į teisinius statybos reikalavimus bei techninius pastatų saugos nurodymus.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Architektūros studijos - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Architektūros studijos, Okeanija

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijo ... [+]

Melbourne Polytechnic bakalauras sukurtos aplinkos buvo sukurtas po griežtų konsultacijų su pramonės atstovais ir lyginamosios analizės su lyginamuosius kursus Australijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turi pagrindinių įgūdžių, kaip to reikalauja architektai bakalauro lygio. Sukurk savo ateitį su Melbourne Polytechnic .

kurso aprašymas

Sukurtos aplinkos bakalauras buvo akredituotas 2013 m. Pabaigoje kartu su Aukštojo mokslo kokybės standartų agentūra (TEQSA).

Kursų dizainas apima įvairių suinteresuotųjų šalių, įskaitant architektūros ir statybos įmones, indėlį, užtikrinant teorinę ir praktinę aprėptį.

Sukurtos aplinkos bakalauras suderintas su Australijos Architektūros bakalauro programų architektūros standartų instituto rekomendacijomis. Iš šio laipsnio jūs:... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queensland University of Technology

Šis lankstus kursas leidžia tęsti savo interesų sritį. Prieš baigdami kvalifikaciją, gausite realios patirties ir užmegzti ryšius su pramonės atstovais. ... [+]

ApžvalgaIštirkite miesto plėtros bakalaurą (apdovanojimus) ir įgykite patirties labai praktiniame kurse, kuris atspindi atsirandančias pramonės tendencijas.Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.Įgyti praktinės patirties su mūsų integruota mokymosi programa.Studijų statybos valdymas, kiekybinis tyrimas ir sąnaudų inžinerija, miestų ir regionų planavimas.

Majorai

Kaip šio kurso dalį turite pasirinkti pagrindinį

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (statybos valdymas)

Pabrėžia

Sužinokite, kaip koordinuoti didelių ir sudėtingų projektų, pvz., Mažo ir aukštybinio būsto plėtros, viešbučių, gamyklų, biurų blokų, mokyklų ir ligoninių, statybą ir priežiūrą.Studijų išteklių valdymas, matavimas ir įvertinimas, svetainės valdymas, planavimas ir programavimas bei techniniai ryšiai.Dalyvaukite geriausiose pramonės šakos specialistų pateiktose paskaitose ir mokymuose.Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.Australijos statybos instituto akredituota programa.... [-]
Australija Brisbenas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba