Filter
Bakalauro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Rumunijoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Rumunijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Rumunija

Spiru Haret University

Architektūrinis projektavimas Aš, Architektūrinis projektavimas II Studijų formos ir sudėties I, Studijų formos ... [+]

Gyvenimo 1 metai

A. Privalomi dalykai

Architektūrinis projektavimas Aš - Architektūrinis projektavimas II - Studijų formos ir sudėties aš - Studijų formos ir sudėties II - Matematika Aš - Mechanika ir medžiagų tvirtumą inžinerija Aš - Statybos ir apdailos Aš - Statybos ir apdailos II - Architektūra teorija ir statybos programos I - Architektūra teorija ir statybos programos II - visuotinės istorijos Dailės ir architektūros Aš - Aprašomasis Geometrija Aš - perspektyva Aš - Kompiuterinė architektūros Aš - Kompiuterinė architektūros II - šiuolaikinių kalbų (praktinis kursas) - šiuolaikinių kalbų (praktinis kursas) - Fizinis lavinimas ir Sportas - praktinis mokymas ... [-]
Rumunija Bukareštas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba