Filter
Bakalauro laipsniai
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Architektūros studijos Saudo Arabijoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Naujos patikimos bei savo paskirtį atitinkančios erdvės ar pastato struktūros priklauso nuo daug daugiau faktorių nei keturių sienų konstrukcijos. Tam kad pastatas atitiktų reikalavimus ir tinkamai tarnautų pagal paskirtį prie jo statybos turi prisidėti savo sritį itin gerai išmanantys architektūros specialistai.

Saudo Arabija, oficialiai žinoma kaip Saudo Arabijos Karalystės, yra didžiausia arabų valstybė, Vakarų Azijoje ploto ir antra didžiausia arabų pasaulyje. Saudo Arabija aptarnauja nacionalinė aviakompanija Saudi Arabian Airlines, dažnai vadinama jos Arabų pavadinimas saudia.

Geriausios bakalauro programos - Architektūros studijos Saudo Arabijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Saudo Arabija

Kitos šios studijų srities programos:
Dar Al-Hekma University

Universiteto Architektūros bakalauro programa siekiama išplėsti studentų akiratį ir ugdyti jų gebėjimus priimti teisingus sprendimus ir aprūpinti juos XXI a. Įgūdžiais ar ... [+]

Universiteto Architektūros bakalauro programa siekiama išplėsti studentų akiratį ir ugdyti jų gebėjimus priimti teisingus sprendimus ir aprūpinti juos XXI amžiaus įgūdžiais architektūros srityje, kuriai būdinga sparti plėtra ir teorinių žinių bei techninių įgūdžių derinimas.

Programos pranešimas

Profesionalių specialistų rengimas architektūros kvalifikacijose su reikiamomis žiniomis ir įgūdžiais bei tvaraus dizaino kultūra, išsaugant Saudo Arabijos Karalystės kultūrines ir estetines vertybes.

Dar al-Hekma universiteto architektūros programos savybėsPatobulintos pramoninės žinios architektūros srityje teikiant praktinį mokymąsi.Mokymo programą sukūrė Kolorado universitetas, Denveris (UCD), vienas geriausių žinomų Amerikos universitetų.Įteikti žinias apie visą gyvenimą trunkantį mokymąsi moteriškose mokyklose ir daug dėmesio skirti kritiniam mąstymui ir neprivalomiems kontaktams, kad mokiniai pasirengtų įvairiems vaidmenims visuomenėje.Suteikite studentams galimybę įgyti žinių, kurias jie įgyja per mokymo programas, kad sėkmingai atitiktų vietinių, regioninių ir tarptautinių rinkų iššūkius.Karjeros galimybės... [-]
Saudo Arabija Džida
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba