Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Asmeninio tobulėjimo studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Geriausios bakalauro programos - Asmeninio tobulėjimo studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Asmeninio tobulėjimo studijos, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kitos šios studijų srities programos:
Tennessee Technological University

Pratybos mokslo, kūno kultūros ir sveikatingumo katedros fakultetas tiki, kad fizinis aktyvumas yra naudingas asmenims ir visuomenei. Departamento misija yra skatinti ger ... [+]

Programos / departamento misija:

Pratybos mokslo, kūno kultūros ir sveikatingumo katedros fakultetas tiki, kad fizinis aktyvumas yra naudingas asmenims ir visuomenei. Departamento misija yra skatinti geresnę gyvenimo kokybę dalyvaujant Tenesio ir kitų žmonių fizinėje veikloje, pratybose ir sporto veikloje. Norėdami atlikti šią misiją, departamentas siūlo:

pagrindinė mokymo programa, atvira TTU studentų kūnui (fizinio aktyvumo kursai), \ tmagistrantūros studijų programosfizinio lavinimo licencija, ikiprofesinė terapija ir ikimokyklinė terapija, \ tProgramos tikslai ir studentų mokymosi rezultataiProgramos 1 tikslas: „EXPW“ skyrius siūlys TTU studentų organizacijai, kuri tenkina bendrojo lavinimo ir pasirenkamuosius reikalavimus, ne tik komandos, bet ir individualias sporto sritis.Programos 2 tikslas: „EXPW“ departamentas siūlys fizinio lavinimo licencijų, ikiprofesinės terapijos, ikimokyklinės terapijos, fitneso ir sveikatingumo, instruktavimo ir sporto administravimo programas.Studentų mokymasis 1: EXPW didžiosios įmonės parodys turinio žinias pasirinktoje koncentracijoje.Studentų mokymasis 2: „EXPW“ didžiosios įmonės sugebės konkuruoti dėl darbo vietų pasirinktoje srityje, taip pat studijų galimybesMisija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cookeville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba