BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Bathurst Australija 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Australija yra trečia didžiausia skaičių užsienio studentams pasaulyje nepaisant to, kad tik 23 mln bendruomenę. Tai yra stiprūs akademinės įgaliojimai, tačiau Australijos institucijos yra taip pat labai klasifikuojama kaip tie miestai, namai juos aplink gimtąjį kraštą.

Bathurst yra energingas miestas, žinoma teikti aukštojo mokslo galimybes Australijoje. Charles Sturt universiteto ir kitų aukštojo mokslo koledžai turi savo centrus įsikūrusios šiame mieste.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Bathurst Australijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Bakalauras Psichologijos

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 - 8 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie Bathurst + 4 daugiau

Nors CSU ketverių metų bakalauro psichologijos suteikia jums minimalius akademinius reikalavimus siekti karjeros, kaip psichologas, jums taip pat bus kvalifikuoti įsidarbinti vienoje iš įvairių sričių, kurioje psichologinių žinių yra labai vertinami.

Bakalauro komunikacijos (reklama)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras Bendravimas (reklama) rengia jums už reklamos pasaulyje. Kursas turi Global Communication perspektyvą, kur Nacionalinės sienos dažnai nereikšmingas ir auditorijos yra skysčių ir permainingi.

Bakalauro baudžiamojo teisingumo

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 3 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras kriminalinės justicijos suteikiančias jums įgūdžių ir žinių, pereiti į Associate laipsnį policijos praktikos (ADPP) ir turi būti toliau svarstoma įsigaliojimo NSW policijos pajėgų, atsižvelgiant į profesinio tinkamumo.

Bakalauro kompiuterių mokslo (specializacija)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Bathurst + 2 daugiau

Svajojate apie pastato Kitas Top-pardavimo smartfon app arba kurti programinės įrangos paketą, kad bus skirtumas prie darboviečių ar namų? Kompiuterių mokslų CSU yra skirtas Jums.

Bakalauro pratybų ir sporto mokslo (su specializacija)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

Siūloma internete ir ne Bathurst ir Port Macquarie miesteliai, CSU anketa bakalauras Pratimai ir sporto mokslo (su specializacija) suteiks jums su į teorinius ir praktinius komponentų pratybų mokslo fondas.

Bakalauro verslo studijų

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 daugiau

Mūsų bakalauras verslo studijų yra "dizaineris laipsnį", suteikiant Jums lankstumo mokytis platų temų, įskaitant humanitarinių ir gamtos mokslų dalykų, kartu su jūsų verslo subjektams suteikti žinių ir įgūdžių jums reikia jūsų darbo vietoje ar ateities karjerą ,

Buhalterijos bakalauras

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 daugiau

CSU anketa bakalauras apskaitos jums suteiks analitinių, bendravimo ir vadovavimo įgūdžių, jums reikia tapti geidžiamu verslo profesionalų. Nepriklausomai pramonė norėtumėte dirbti ir kur norėtumėte gyventi, mūsų Bakalauras Apskaitos gali jus ten.