Filter
Bakalauro laipsniai
Australija Victoria Bendigo Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Bendigo Australija 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Australija turi septynis 100 geriausių aukštojoje mokykloje pasaulyje! Australija sėdi virš Vokietijos, Nyderlandų ir Japonijos mėgsta, pateikti aštuntas 2012 Universitas į U21 reitingą nacionalinių aukštojo mokslo sistemų.

Šis elegantiškas regionų miestas yra ne tik pripažino savo grožiu, bet ir savo švietimo objektų. La Trobe universiteto katalikų koledže Bendigo ir daugelyje kitų, miestas yra tiek švietimo centru.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Bendigo Australijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
Victoria
Bendigo
Studijų tipas
Tempas
La Trobe University

Tai trejų metų laipsnis yra didelis dėmesys skiriamas pramonės projektus, suteikiant jums galimybę plėtoti vidutinio dydžio programinės įrangos į savo baigiamųjų metų. ... [+]

Tai trejų metų laipsnis yra didelis dėmesys skiriamas pramonės projektus, suteikiant jums galimybę plėtoti vidutinio dydžio programinės įrangos į savo baigiamųjų metų.

Jūsų dalykai apims socialinius ir etinius klausimus, pavyzdžiui, kompiuterių įsilaužėlių, programinės įrangos piratavimo ir saugumo pažeidimus kartu su juo pagrindai. Jūs taip pat įgyti įgūdžių projektų valdymo, projektų vertinimo, dokumentacijos ir ataskaitų vertinimo per teorinės pusės šių pagrindinių dalykų.

Jūsų IT studijos apims interneto ir programinės įrangos kūrimo, IT sistemų analizės, projektavimo, programavimo ir tinklų. Šiose klasėse jums sukurti infrastruktūros technologijų, planavimo ir valdymo supratimą ir ieškoti būdų, kaip suprasti sistemas ir įgyvendinti technines programas, įskaitant e-komercija, duomenų sistemų ir mobiliųjų programų.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Sydney
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį. ... [+]

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį.

Savo pirmuosius metus jums bus supažindinami su verslo sričių, pavyzdžiui, ekonomikos, finansų ir rinkodaros diapazone. Jūs taip pat užbaigti pirmojo temą savo apskaitos dur.

Per šį dur, jums sukurti išsamių žinių apie finansų ir valdymo apskaitos, apskaitos informacines sistemas ir auditą. Jūs taip pat plėtoti projektų valdymo įgūdžių ir etikos, žmogaus teisių, tvarumo ir viešosios politikos supratimą, rengiant jums karjeros tokiose srityse kaip mokesčiai, finansų valdymo, teismo buhalterinės apskaitos ir verslo konsultacijos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti discip ... [+]

Paimkite galimybę patirti verslo disciplinų prieš priimant sprendimą dėl jūsų pagrindinis ir pritaikyti savo dalykus, kad tilptų savo karjeros tikslų.

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti disciplinos, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, finansų, valdymo ar marketingo, kaip jūsų pagrindinis dur, ir kad ji atitiktų su bet kokio verslo ar ne verslo major, minor arba renkamas iš viso universitete.

Jūsų pirmieji metai suteikia jums verslo praktikos apžvalga ir rengia jums imtis aukštesnio lygio problemų sprendimo antroje ir trečioje metus. Jūsų temos bus supažindinti jus su apskaitos, finansų, vadybos, rinkodaros ir ekonomikos - Visi raktažodžiai suprasti verslo aplinką. Atsižvelgdama imami iš dalykų pirmąjį pusmetį asortimentą, galite pasirinkti vieną ar du verslo sričių specializuotis visoje savo kurso pabaigos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba