Filter
Bakalauro laipsniai
Australija Victoria Mildura Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Mildura Australija 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Mildura yra žinoma, kad pagrindinis žemės ūkio centras. Tačiau įsidėmėtina Aukštojo mokslo paslaugos gali būti rasta šioje regioninės mieste. Sunraysia institutas TAFE ir regionų universitetų La Trobe universitete galima rasti Mildura.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Mildura Australijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
Victoria
Mildura
Studijų tipas
Tempas
La Trobe University

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį. ... [+]

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį.

Savo pirmuosius metus jums bus supažindinami su verslo sričių, pavyzdžiui, ekonomikos, finansų ir rinkodaros diapazone. Jūs taip pat užbaigti pirmojo temą savo apskaitos dur.

Per šį dur, jums sukurti išsamių žinių apie finansų ir valdymo apskaitos, apskaitos informacines sistemas ir auditą. Jūs taip pat plėtoti projektų valdymo įgūdžių ir etikos, žmogaus teisių, tvarumo ir viešosios politikos supratimą, rengiant jums karjeros tokiose srityse kaip mokesčiai, finansų valdymo, teismo buhalterinės apskaitos ir verslo konsultacijos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti discip ... [+]

Paimkite galimybę patirti verslo disciplinų prieš priimant sprendimą dėl jūsų pagrindinis ir pritaikyti savo dalykus, kad tilptų savo karjeros tikslų.

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti disciplinos, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, finansų, valdymo ar marketingo, kaip jūsų pagrindinis dur, ir kad ji atitiktų su bet kokio verslo ar ne verslo major, minor arba renkamas iš viso universitete.

Jūsų pirmieji metai suteikia jums verslo praktikos apžvalga ir rengia jums imtis aukštesnio lygio problemų sprendimo antroje ir trečioje metus. Jūsų temos bus supažindinti jus su apskaitos, finansų, vadybos, rinkodaros ir ekonomikos - Visi raktažodžiai suprasti verslo aplinką. Atsižvelgdama imami iš dalykų pirmąjį pusmetį asortimentą, galite pasirinkti vieną ar du verslo sričių specializuotis visoje savo kurso pabaigos.... [-]

Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba