BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Mildura Australija 2019

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Mildura yra žinoma, kad pagrindinis žemės ūkio centras. Tačiau įsidėmėtina Aukštojo mokslo paslaugos gali būti rasta šioje regioninės mieste. Sunraysia institutas TAFE ir regionų universitetų La Trobe universitete galima rasti Mildura.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Mildura Australijoje 2019

Rezultatai Filter

Verslo bakalauras (apskaita)

La Trobe University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 daugiau

Gauk tarptautiniu mastu akredituotos apskaitos kvalifikaciją, o pastatas savo specializaciją verslo drausmės šį laipsnį.

Bakalauro Verslas

La Trobe University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Australija Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 daugiau

Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis konkrečios pramonės šakos sritis, pavyzdžiui, renginių, sporto, turizmo ir svetingumo valdymo. Taip pat galite pasirinkti disciplinos, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, finansų, valdymo ar marketingo, kaip jūsų pagrindinis dur, ir kad ji atitiktų su bet kokio verslo ar ne verslo major, minor arba renkamas iš viso universitete.