Filter
Bakalauro laipsniai
Australija New South Wales Newcastle Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Newcastle Australija 2019

Bakalauro laipsnis iš akredituotų kolegijų ir universitetų gali būti svarbūs Kovos akmenys į sėkmingą karjerą.Dažniausias tipo bakalauro programos bakalauro 's laipsnį, paprastai skiriama po ketverių metų sėkmingo tyrimo

Australija turi septynis 100 geriausių aukštojoje mokykloje pasaulyje! Australija sėdi virš Vokietijos, Nyderlandų ir Japonijos mėgsta, pateikti aštuntas 2012 Universitas į U21 reitingą nacionalinių aukštojo mokslo sistemų.

Miesto pagrindinė tiekėja aukštojo mokslo universitetas Newcastle. Yra ir kitų miesteliai didelių universitetų, esančių Newcastle, kurios siūlo įvairias studijas ir bakalauro kursus.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Newcastle Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
New South Wales
Newcastle
Studijų tipas
Tempas
Hunter TAFE - Australia

Nuo ankstyvojo ugdymo ir priežiūros bakalauras (gimimas-5) siekiama plėtoti ankstyvosios vaikystės mokytojus, kurie gali sujungti teorines žinias praktinių ugdymo ir prie ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro ankstyvojo ugdymo ir rūpybos (gimimas-5) siekiama plėtoti ankstyvosios vaikystės mokytojus, kurie gali sujungti teorines žinias praktinių ugdymo ir priežiūros įgūdžių darbo vietoje.

Yra stiprus, taikomas mokymosi dėmesio į šio laipsnio, kad kai pereisite, jums bus pasirengę dirbti su vaikais nustatymų, įskaitant ilgos dienos priežiūra, ikimokyklinio, integruotas vaikui ir šeimai paslaugas ir ankstyvos intervencijos paslaugas.

Akademinės ir teorinis turinys papildo darbo patirtį, kuri leis jums taikyti tai, ką sužinojau iš realaus pasaulio aplinkoje.

Jūs studijuoti vaikų vystymąsi ir pedagogines praktikas, etika, įvairovę ir socialinį teisingumą. Per savo darbo vietą, turėsite galimybę išbandyti savo teorines supratimą realioje darbo vietoje.... [-]

Australija Newcastle
Sausis 2020
Dieninės
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba