BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Port Macquarie Australija 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Daugelis mokymo įstaigose turi sugalvoti šioje srityje skatinti ir prisidėti prie švietimo standartų. Charles Sturt universiteto ir TAFE turi kampusie čia, kur įvairios kalbos kursus.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Port Macquarie Australijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Bakalauras Psichologijos

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 - 8 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie Bathurst + 4 daugiau

Nors CSU ketverių metų bakalauro psichologijos suteikia jums minimalius akademinius reikalavimus siekti karjeros, kaip psichologas, jums taip pat bus kvalifikuoti įsidarbinti vienoje iš įvairių sričių, kurioje psichologinių žinių yra labai vertinami.

Bakalauro kūrybinių menų ir dizaino (grafinis dizainas)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie + 3 daugiau

Kūrybinių menų bakalauro ir dizaino (grafinis dizainas) rengia jums dirbti kaip nepriklausomas menininkas ir dizaineris ar pramonės dirbantis praktikas.

Bakalauro komunikacijos (reklama)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras Bendravimas (reklama) rengia jums už reklamos pasaulyje. Kursas turi Global Communication perspektyvą, kur Nacionalinės sienos dažnai nereikšmingas ir auditorijos yra skysčių ir permainingi.

Bakalauro baudžiamojo teisingumo

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 3 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras kriminalinės justicijos suteikiančias jums įgūdžių ir žinių, pereiti į Associate laipsnį policijos praktikos (ADPP) ir turi būti toliau svarstoma įsigaliojimo NSW policijos pajėgų, atsižvelgiant į profesinio tinkamumo.

Bakalauro socialinio darbo

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 - 8 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie Dubbo + 4 daugiau

CSU anketa bakalauras Socialinio darbo suteikiančias Jums žinių ir įgūdžių rinkinys padaryti vertingą indėlį į socialinės gerovės ir socialinio darbo įstaigų, ar kaimo vietovėse, didmiesčių nustatymų ar užsienyje.

Bakalauro pratybų ir sporto mokslo (su specializacija)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 2 daugiau

Siūloma internete ir ne Bathurst ir Port Macquarie miesteliai, CSU anketa bakalauras Pratimai ir sporto mokslo (su specializacija) suteiks jums su į teorinius ir praktinius komponentų pratybų mokslo fondas.

Bakalauro verslo studijų

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 daugiau

Mūsų bakalauras verslo studijų yra "dizaineris laipsnį", suteikiant Jums lankstumo mokytis platų temų, įskaitant humanitarinių ir gamtos mokslų dalykų, kartu su jūsų verslo subjektams suteikti žinių ir įgūdžių jums reikia jūsų darbo vietoje ar ateities karjerą ,

Buhalterijos bakalauras

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 daugiau

CSU anketa bakalauras apskaitos jums suteiks analitinių, bendravimo ir vadovavimo įgūdžių, jums reikia tapti geidžiamu verslo profesionalų. Nepriklausomai pramonė norėtumėte dirbti ir kur norėtumėte gyventi, mūsų Bakalauras Apskaitos gali jus ten.