BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 172 geriausias bakalauro programas Australijoje, 2019

Daugybė įvairiausių šalių studentų savo bakalauro studijoms renkasi Australiją. Šioje šalyje aukštasis išsilavinimas yra labai vertinamas, todėl studijų kokybė yra ypatingai aukšta. Kartu su bakalauro laipsniu studentai įgyja neįkainojamos tarptautinių studijų patirties, kuri išplečia studentų akiratį ir suteikia jiems galimybę tobulėti. Be aukštos studijų kokybės bakalauro programą Australijoje pasirinkę studentai gali susipažinti su dinamiškais ir multikultūriniais miestais, kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu bei išbandyti sausumos bei jūros pramogas.  

Studijuojantys Australijoje ne tik įgis daug žinių apie jų discipliną, bet ir išmoks kritiškai, savarankiškai bei kūrybiškai mąstyti. Studijas Australijoje pabaigusiems studentams atsiveria viso pasaulio darbo rinka. 

Norėdami daugiau sužinoti apie galimybę studijuoti Australijoje peržvelkite žemiau pateiktą programų sąrašą, taip pat galite pasinaudoti paieškos sistema. Ženkite žingsnį savo karjeros link jau šiandien.

Rezultatai Filter

Agrarinės ekonomikos bakalauro laipsnis

Leaders Institute
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Sausis 2020 Australija Brisbane City

Australija yra pasaulinė tvaraus žemės ūkio ir maisto produktų gamybos lyderė. Visame pasaulyje yra rimtas žemės ūkio verslo specialistų trūkumas. Leaders Institute "Agrarinės ekonomikos bakalauras" yra ideali vieta pasirengti absolventams šiam pasiruošusiam rinkai nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Muzikos bakalauras (spektaklis)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Australija Surry Hills + 1 daugiau

AMPA muzikos bakalauro laipsnis (spektaklio) nuolat gamina profesionalius atlikėjus ir kompozitorius, kurie yra pasirengę iššūkiams, kuriuos muzikinė karjera nume jiems.

Inžinerijos bakalauras (apdovanojimai)

Queensland University of Technology
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Vasaris 2020 Australija Brisbane

Pasirinkę aštuonis inžinerinius rajonus, pritaikykite savo kursą savo interesams. Įgykite kokybišką patirtį su sertifikuotais inžinieriais per mūsų integruotą mokymosi programą.

Verslo informacinių sistemų bakalauras

University of Wollongong
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 metai Kovas 2020 Australija Wollongong Liverpool + 2 daugiau

Šis kursas yra specialiai sukurtas tam, kad parengtumėte karjerą kaip sistemos analitikas ar informacinių sistemų specialistas. Be absolventų gebėjimo dirbti verslo aplinkoje, absolventai gali dirbti vyriausybės ar ne pelno organizacijoms.

Bakalauro Finansų

La Trobe University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Australija Melbourne

Pasirengti į sparčiai tempas pasaulyje finansų karjeros kvalifikaciją, kad stato savo žinias finansų specializacijų diapazonas.

Prekybos bakalauras (finansai)

University of Wollongong Faculty of Business
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 ieškoti teisės doktorantūros studijų Sausis 2020 Australija North Wollongong + 1 daugiau

Finansai yra apie pinigus ir investicijas. Vieni žmonės ir partnerystės, įmonės ir kiti subjektai (įskaitant valstybės ir federalines vyriausybes) turi bendrą pelno siekiančių investicijų tikslą.

Komercijos Bakalauras

The University of Western Australia
Universiteto miestelis Sausis 2020 Australija Crawley

Realiosios patirties pagrindas yra prekybos bakalauras. Šis laipsnis plėtoja jūsų analitinius, komunikacinius ir problemų sprendimo įgūdžius, suteiks jums visuotinę verslo perspektyvą ir pasiruošs siekti karjeros verslo, vyriausybės ar ne pelno sektoriuose. Sužinokite iš pirmaujančių akademikų, kurkite aukšto lygio pramonės tinklus ir baigę aukštąjį išsilavinimą, kad galėtumėte išvykti į bet kurią pasaulio vietą.

Taikomųjų debesų technologijų bakalauro laipsnis

La Trobe –Didasko
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metai Sausis 2020 Australija Melbourne + 1 daugiau

La Trobe universiteto taikomųjų debesų technologijų bakalauras buvo sukurtas debesų kompiuterijos sektoriui unikaliame bendradarbiavime su pasauliniu milžiniška „Amazon“. Debesų sektorius šiuo metu naudojasi sparčiu augimu, tačiau kritinis įgūdžių trūkumas. Šis laipsnis apima 6 labai vertinamus pramonės sertifikatus (4 iš jų yra konkrečios „Amazon Web Services“) ir laipsnis yra sukurtas atsižvelgiant į konkretų tikslą teikti užimtumo sprendimus.

Informacinių technologijų bakalauro laipsnis

University of South Australia
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Vasaris 2020 Australija Adelaide + 2 daugiau

Informacinių technologijų bakalauras yra jūsų atspirties taškas skaičiavimo, programinės įrangos kūrimo ir informacinių paslaugų pramonės karjerai.

Inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) (prietaisų valdymas ir automatizavimas)

University of Southern Queensland (USQ)
Internetinės Dieninės Ištęstinės 8 metai Susisiekti su mokykla Australija Australia Online + 1 daugiau

Įsigykite įrankius, reikalingus valdyti savo inžinerinę ateitį. Studijuokite, kol dirbsite per atstumą, ir galite lanksčiai pritaikyti savo studijas į savo gyvenimą.

Inžinerijos bakalauro laipsnis (civilinė inžinerija ir infrastruktūra) (apdovanojimai)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 - 8 metai Susisiekti su mokykla Australija Melbourne + 1 daugiau

Jūsų karjera civilinės inžinerijos srityje Civilinės ir infrastruktūros inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria, prižiūri, tvarko ir palaiko esminę mūsų šiuolaikinės bendruomenės infrastruktūrą.

Muzikos bakalauro laipsnis

Melbourne Polytechnic
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Liepa 2019 Australija Melbourne

Kaip muzikantas, jūs turite sugebėti prisitaikyti prie dabartinių tendencijų ir išmokti tai padaryti Melbourne Polytechnic bakalauro Melbourne Polytechnic . Plėtoti savo įgūdžius ir supratimą apie pasaulinį muzikos spektrą.

Bakalauro žiniasklaidos dizainas grafinis dizainas

Media Design School
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Naujoji Zelandija Auckland Australija Adelaide Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego Italija Milan Tailandas Bangkok + 8 daugiau

Iš Žiniasklaida Projektavimo Bakalauras specializuojasi grafinio dizaino bus išmokyti jus, kaip bendrauti naudodami tekstą, vaizdus, ​​ir forma, kad vizualinius ryšius ir amatų idėjas reikšmingos sąveikos.

Bakalauro jo (mobiliųjų aplikacijų kūrimo)

Academy of Information Technology
Universiteto miestelis Dieninės 2 - 3 metai Registracija galima Australija Sydney

ATI bakalauras Informacinės technologijos (Mobile Applications Development), Arba "BIT" (MAD) "trumpam, bus suteikti jums žinių, įgūdžių ir technologijų, reikalingų kurti ir plėtoti sudėtingus programinės įrangos visame mobiliųjų ir interneto platformų.

Bakalauro išsilavinimą - ankstyvoji vaikystė / pagrindinis

Avondale College of Higher Education
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 4 metai Susisiekti su mokykla Australija Cooranbong Wahroonga + 3 daugiau

Švietimo bakalauras (ankstyvosios vaikystės / Pirminė) (Gimtadienis - 12 metų) laipsnis yra skirtas suteikti EARLY CHILDHOOD kvalifikacijų krikščioniškųjų vertybių kontekste. Šis laipsnis ne tik rengia studentus įvesti mokytojo profesiją ankstyvoje vaikystėje centre, ikimokyklinio ar Infant School, bet taip pat rengia studentus būti atsakingi ir etikos lyderiai amžiaus, kai vaikai turi teigiamų krikščionių vaidmenų modelius.