BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Linz Austrija 2019

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Tai trečias pagal dydį Australijos miestas ir turi rezultatą, jis turi daug ugdymo įstaigos, siekiant patenkinti tiek vietos, tiek užsienio studentams. Universiteto dailės ir pramoninio dizaino Linco ir John Keplerio universitetu yra tarp mokymosi institucijų šioje srityje.

Palyginti bakalauro programas in Linz Austrijoje 2019

Rezultatai Filter

Biologinės chemijos bakalauro laipsnis

Johannes Kepler University Linz
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Linz Čekija Ceske Budejovice + 2 daugiau

Biologinė chemija yra gamtos mokslų akademinė studijų programa, suteikianti studentams supratimą apie chemiją, taip pat pagrindinius principus, susijusius su cheminių ir biologinių procesų gyvenimo sistemomis sąsajomis.

Bakalauro studijų programa bioinformatika

Johannes Kepler University Linz
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Linz Čekija Ceske Budejovice + 2 daugiau

Bioinformatika yra būtina sąlyga "Gyvosios gamtos mokslai" - biologija, genetika, medicina, farmacija ir skaičiavimo mokslai - su kompiuterių mokslu, matematika ir statistika.