Filter
Bakalauro laipsniai
Austrija Steyr Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Steyr Austrija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Austrija, oficialiai Austrijos Respublika, yra federacinė respublika ir išėjimo į jūrą šalis maždaug 8.470.000 žmonių Centrinėje Europoje.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Steyr Austrijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Applied Sciences Upper Austria

Ar domitės kryžminio kultūros iššūkius sukurtų pasaulio ekonomikos globalizacijos? Ar domitės dirba eksporto sektoriuje arba jūs net like vykti į užsienį ir gyventi tarp ... [+]

bakalauro pasaulio pardavimų ir rinkodaros

Ar domitės kryžminio kultūros iššūkius sukurtų pasaulio ekonomikos globalizacijos? Ar domitės dirba eksporto sektoriuje arba jūs net like vykti į užsienį ir gyventi tarptautinį gyvenimą bent jau kelerius metus?

Austrijos eksporto ekonomika pavyko nustatyti tarptautinius standartus daugelyje sričių, visų pirma pramoninių augalų, mašinų ir techninių prekes. Šie pasauliniai veiksmai generuoti didelės paklausos tinkamai kvalifikuotas pardavimų ir rinkodaros personalas - ir kad patirtis yra tai, ką pažangiausius studijų programa "Global Sales and Marketing" (GSM) yra visa informacija apie.

Į "tarpkultūrinė vadyba ir besiformuojančios rinkos centras" yra susijusios su mokslinių tyrimų projektų, susijusių su skirtingų kultūrų valdymą.... [-]

Austrija Steyr
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba