BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Vienna Austrija 2019/2020

Studentai iš viso pasaulio renkasi siekti bakalauro Vienoje. Tai ideali vieta studijų su puikios galimybės susipažinti su Austrijos ir Europos rinkose. Viena programų bakalauras turtingą istoriją ir informuotumo įtraukti į visų studijų tikslams, o išlaikyti globalią perspektyvą. Su Vienoje bakalauro studentai gali turėti prieigą prie plataus masto profesinės ir akademinės tinklo ir karjeros galimybes.

Programos galimybės Vienoje bakalauro apimti visą darbo laiką, ne visą laiką, su miesteliu, interneto ir nuotolinio mokymo takelius. Dažni akademinių ir profesinių disciplinų sveikatos apsaugos, verslo, informacinių technologijų, inžinerijos, fizikos ir chemijos, ir daugelis kitų. Kiekviena programa sudaryta iš skirtingai, bet turiu tokius bendrus elementus kaip kursinių, laboratorinių darbų, stažuotės, paskaitos ir interaktyvios mokymosi sesijos.

Norėdami sužinoti daugiau apie bakalauro Vienoje, pažvelgti per programas. Jūs galite rasti laipsnį jūs jau ieško!

Rezultatai Filter

Tarpdalykinių strategijų bakalauras - taikomosios studijos meno, mokslo, filosofijos ir globalių iššūkių

University of Applied Arts Vienna
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Susisiekti su mokykla Austrija Vienna

Bakalauro studijų programa "Tarpdisciplininės strategijos. Mokslo, filosofijos ir globalių iššūkių taikomieji moksliniai tyrimai "pateikia platų spektrą meno ir mokslo įgūdžių, meno ir mokslo praktikos strategijų ir principų, susijusių su siekiu skatinti kritišką požiūrį, bendradarbiavimo įgūdžius ir į tikslą orientuotą mokymąsi. tik atskirose žinių srityse, bet ir už meno ribų.

Verslininkystės bakalauras

Wittenborg University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Registracija galima Olandija Amsterdam Austrija Vienna + 2 daugiau

Studentai, kurie renkasi tarptautinio verslo administravimo bakalauro verslumo Pathway

Bakalauro Tarptautinės svetingumo vadybos (dvigubas laipsnis)

Wittenborg University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Registracija galima Olandija Apeldoorn Austrija Vienna + 2 daugiau

Tarptautinio verslo administravimas (IBA) bakalauro studijų programa, specializacija svetingumo vadybos, kartu su BA (Hons) Tarptautinės svetingumo vadybos skirta studentams, kurie, norintiems sekti karjeros valdymo paslaugų pramonėje, tarptautiniu mastu orientuota organizacija arba įmonė.