BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Wels Austrija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Velsas yra įsikūręs netoli Linco mieste. Įvairūs miesteliai ir kolegijų remiantis šioje srityje. Pavyzdžiui, Taikomųjų mokslų universitetas, Aukštutinės Australija kampusie čia, kur jie siūlo įvairias disciplinas.

Palyginti bakalauro programas in Wels Austrijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauras Elektros inžinerijos

University of Applied Sciences Upper Austria
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Wels

Ši programa yra orientuota į projektavimo ir gamybos prietaisų modernių elektros energijos tiekimo ir energijos panaudojimo. Tai apima komponentus pažangiųjų elektros energijos tinklų, atsinaujinančios energijos panaudojimas ir elektros mobilumą. Iš elektrotechnika programos tikslas yra plėtoti asmenis, kurie galės patenkinti tarptautinės elektros energijos inžinerijos poreikius. Mūsų programa yra labai praktiškas ir ...