Filter
Bakalauro laipsniai
Austrija Wiener Neustadt Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Wiener Neustadt Austrija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Austrija suartinti studentus į šios šalies įvairovę 's "puikus " kultūros. Austrija yra puikus studijų užsienyje pasirinkimas studentams, turintiems vokiečių kalba interesus.

Šis miestas turi turtingą švietimo istoriją. Australijos didžiausias ir pirmasis verslo mokyklos Fachhoschule, taip pat inžinerijos centras-University of Applied Sciences Wiener Neustadit, yra čia.

Palyginti bakalauro programas in Wiener Neustadt Austrijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Austrija
Wiener Neustadt
Studijų tipas
Tempas
University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Verslo konsultacijos tarptautinė (BCi) yra aukštos kokybės ir sudėtinga verslo studijų studijų programa, mokoma tik anglų kalba. ... [+]

Jūsų vartai į sėkmingą ateitį

Verslo konsultacijos tarptautinis (BCi) yra plati verslo laipsnio programa su tarptautiniu požiūriu, mokoma tik anglų kalba. Tai suteikia stimuliuojančią aplinką, kurioje studentai iš daugelio skirtingų tautų ir kultūros dirba kartu su tarptautiniais dėstytojais.

Programa suteikia didelę pranašumą savo karjeros pradžioje, ypač verslo vadybos ir konsultavimo profesijose. Baigę programą, galėsite patenkinti vis didesnius verslo bendruomenės poreikius: puikius bendravimo įgūdžius anglų kalba, tarpkultūrinį supratimą ir patirtį, pasaulinę verslo žinias ir žinias apie universaliuosius verslo standartus.

Nuo pat savo įkūrimo 2003 m., "BCi" verslo bendruomenei išsiskyrė pavadinimą, kuris yra idealus pasirengimas tarptautinei verslo karjerai. Tai buvo pasiekta be kompromisinio įsipareigojimo kokybei.... [-]

Austrija Wiener Neustadt
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba