BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 14 geriausias bakalauro programas Austrijoje. 2019/2020

Austrijoje, bakalauro programomis siekiama rasti subtilią pusiausvyrą tarp grynai akademinės ir praktika orientuota mokymas. Bakalauro studentų Austrijoje bus pateikti išsamią pagrindinių žinių ir įgūdžių, reikalingų jų pasirinkto karjeros kelio. Baigus bakalauro laipsnį Austrijoje, studentai bus kvalifikuoti eiti toliau mokslus magistro arba doktorantūros programą, ieškoti darbo iš karto, arba užbaigtų visus profesinius egzaminus, kurių gali prireikti jų sektoriuje. Austrijos universitetai ir mokyklos yra skirtos maksimaliai padidinti savo vietos vertę, kultūriniu ir demografiškai įvairių Europos Sąjungos centre. Tarptautiniai studentai iš viso pasaulio nusprendė imtis savo bakalauro Austrijoje.

Austrijos bakalauro programos dažniausiai truks trejus metus.Bakalauro Austrijoje ir apie Europos Sąjungos programos tapo labiau standartizuotos su Bolonijos procesu, todėl lengviau absolventų iš Austrijos bakalauro programų perkelti kreditus kitomis Europos institucijomis, arba įgyti pripažinimą už savo laipsnį. Žemiau rasite įvairias programas iš Austrijos akredituotų universitetų studentams, kurie nori mokytis ką nors iš verslo administravimo į mineralinių išteklių inžinerijos ir Biologinės chemijos, į laisvalaikio ir turizmo valdymas.

Norėdami perskaityti daugiau informacijos apie įdomių bakalauro programų pasiūla šių akredituotų Austrijos mokyklų, tiesiog slinkite žemyn. Galite prašyti informacijos tiesiogiai iš universitetų kelias minutes turi būti išsiųstas jums!

Rezultatai Filter

Biologinės chemijos bakalauro laipsnis

Johannes Kepler University Linz
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Lincas Čekija Česke Budejovice + 2 daugiau

Biologinė chemija yra gamtos mokslų akademinė studijų programa, suteikianti studentams supratimą apie chemiją, taip pat pagrindinius principus, susijusius su cheminių ir biologinių procesų gyvenimo sistemomis sąsajomis.

Bakalauro studijų programa bioinformatika

Johannes Kepler University Linz
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Lincas Čekija Česke Budejovice + 2 daugiau

Bioinformatika yra būtina sąlyga "Gyvosios gamtos mokslai" - biologija, genetika, medicina, farmacija ir skaičiavimo mokslai - su kompiuterių mokslu, matematika ir statistika.

Tarpdalykinių strategijų bakalauras - taikomosios studijos meno, mokslo, filosofijos ir globalių iššūkių

University of Applied Arts Vienna
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Susisiekti su mokykla Austrija Viena

Bakalauro studijų programa "Tarpdisciplininės strategijos. Mokslo, filosofijos ir globalių iššūkių taikomieji moksliniai tyrimai "pateikia platų spektrą meno ir mokslo įgūdžių, meno ir mokslo praktikos strategijų ir principų, susijusių su siekiu skatinti kritišką požiūrį, bendradarbiavimo įgūdžius ir į tikslą orientuotą mokymąsi. tik atskirose žinių srityse, bet ir už meno ribų.

Bakalauras Elektros inžinerijos

University of Applied Sciences Upper Austria
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Vielos

Ši programa yra orientuota į projektavimo ir gamybos prietaisų modernių elektros energijos tiekimo ir energijos panaudojimo. Tai apima komponentus pažangiųjų elektros energijos tinklų, atsinaujinančios energijos panaudojimas ir elektros mobilumą. Iš elektrotechnika programos tikslas yra plėtoti asmenis, kurie galės patenkinti tarptautinės elektros energijos inžinerijos poreikius. Mūsų programa yra labai praktiškas ir ...

Pasaulinės prekybos ir rinkodaros bakalauras

University of Applied Sciences Upper Austria
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Spalis 2019 Austrija Steyr

Ar domitės kryžminio kultūros iššūkius sukurtų pasaulio ekonomikos globalizacijos? Ar domitės dirba eksporto sektoriuje arba jūs net like vykti į užsienį ir gyventi tarptautinį gyvenimą bent jau kelerius metus? Austrijos eksporto ekonomika pavyko nustatyti tarptautinius standartus daugelyje sričių, visų pirma pramoninių augalų, mašinų ir techninių prekių ...

Tarptautinio verslo administravimo bakalauras (IBA)

Wittenborg University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Rugsėjis 2020 Austrija Viena

Įskaitant 10 specializacijų, darbo vietą ir galimybę pradėti 6 kartus per metus, šios IBA programos turi bendrą 1-ąjį metų kursą, o studentai specializuojasi savo pasirinktose programose nuo 2 metų.

Verslininkystės bakalauras

Wittenborg University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Registracija galima Olandija Amsterdamas Austrija Viena + 2 daugiau

Studentai, kurie renkasi tarptautinio verslo administravimo bakalauro verslumo Pathway

Bakalauro Tarptautinės svetingumo vadybos (dvigubas laipsnis)

Wittenborg University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Registracija galima Olandija Apeldornas Austrija Viena + 2 daugiau

Tarptautinio verslo administravimas (IBA) bakalauro studijų programa, specializacija svetingumo vadybos, kartu su BA (Hons) Tarptautinės svetingumo vadybos skirta studentams, kurie, norintiems sekti karjeros valdymo paslaugų pramonėje, tarptautiniu mastu orientuota organizacija arba įmonė.

Bakalauro informatika

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Krems an der Donau

Daiktų internetas, "Industry 4.0" ir socialinė žiniasklaida; duomenų gavyba ir mašinų mokymasis; eksponentinis duomenų saugojimo pajėgumų augimas ir debesų pagrindu sudarytos perdirbimo galios didėjimas: visi šie novatoriški įvykiai rodo duomenų generavimo technologijų augimą.

Bakalauro verslo administravimas

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Krems an der Donau

Verslo administravimo bakalauro studijų programa jungia verslo administravimą su vadovavimo įgūdžiais, pasiruošti jums tarptautinei karjerai.

Bakalauro tarptautinis vyno verslas

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Krems an der Donau

Tarptautinės vyno verslo bakalauro studijų programos turinys apima verslo, teisines, vynuogių auginimo ir vyno gamybos temas.

Bakalauro turizmas ir laisvalaikio valdymas

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Krems an der Donau + 1 daugiau

Turizmo ir poilsio valdymo bakalauro studijų programa sukuria išsamią verslo administravimo patirtį turizmo pramonei.

Bakalauras Eksporto orientuotas valdymas

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Krems an der Donau

Eksporto orientuoto valdymo bakalauro studijų programa suteikia jums išsamią verslo žinias ir patirtį tarptautiniuose santykiuose.

BA Verslo Konsultacijos International

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2020 Austrija Wiener Neustadt

Verslo konsultacijos tarptautinė (BCi) yra aukštos kokybės ir sudėtinga verslo studijų studijų programa, mokoma tik anglų kalba.