BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Automobilių elektronikos studijos 2020

Tie, kurie gauna bakalauro laipsnį, demonstruoja dalyko mokėjimą. Kai kurie moksleiviai pradeda mokytis už prieinamą kolegiją, galbūt uždirba asocijuotą laipsnį. Vėliau jie įstojo į universitetą, kuriame gali būti naudojami jų kreditai.

Galbūt norėtumėte sužinoti, kas yra "Automotive Electronics" bakalauro laipsnis? Daugelyje tokių programų elektronikos inžinerijos principai taikomi mašinoms, sunkvežimiams ir motociklams. Tie, kurie užsiregistruoja, gali pradėti tyrinėti elektros energijos valdymo teorijas. Jie gali sukurti atskirų komponentų schemas ir diagramas, pvz., Baterijas, starterius, generatorius ir variklius. Kai kurie studentai gali programuoti robotus, kurie padės surinkti.

Tie, kurie mokosi automobilių elektronikos, yra pasirengę atlikti savo remontą, taupydami pinigus ir patenkindami. Jų žinios dažnai lemia didesnį dėkingumą už įtaisus, kuriuos daugelis žmonių laiko savaime suprantamais. Dirbdami su kitais studentais, absolventai gauna draugystę, kuri tęsiasi visą gyvenimą.

Automobilio elektronikos bakalauro kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant vietą ir finansinės paramos galimybes. Kiekviena institucija yra atsakinga už savo mokesčio struktūrą. Daugumoje mokyklų būsimiems studentams lengvai pateikiama informacija apie išlaidas, kad jie galėtų iš anksto pasirengti išlaidoms padengti.

Kai kurie absolventai yra samdomi kaip jaunesni inžinieriai tiesiai iš mokyklos. Kiti pradeda dirbti kaip technikai ir pereina į pirmaujančias pozicijas savo komandose. Automobilių elektronikos absolventai gali dirbti automobilių prekyboje ar specializuotose serviso parduotuvėse. Tie, kurie nori dirbti savarankiškai, gali pradėti savo automobilių garso / vaizdo montavimo paslaugą arba konversijos įmonę. Vėliau bet koks karjeros kelias gali būti perskirstytas vykdant papildomą išsilavinimą vadyboje, versle ar inžinieriuje.

Galite rasti bakalauro laipsnius automobilių elektronikos, siūlomų įvairių institucijų visame pasaulyje. Pasitarkite su mokyklomis, kad sužinotumėte apie dienos, vakarinio ir internetinio kurso variantus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

1 Rezultatai Automobilių elektronikos studijos Filter

Transporto inžinerijos bakalauro laipsnis

Liaoning University of Technology
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis pagrindinis tikslas yra ugdyti pažangius taikomuosius inžinerinių technologijų ir vadybos gebėjimus, kad įgytų žinių apie transporto priemonių teoriją, transporto priemoni ...

Skaityti daugiau