BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Aviacija - Okeanija - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Iš projektavimo, gamybos ir eksploatavimo orlaivių tyrimas yra vadinamas aviacija. Studijavimas šį lauką gali sukelti į orlaivio konstrukcijos ar bandymų, taip pat daugelis kitų darbą. Kai kurie pagrindiniai fizikos žinios yra būtinos šioje srityje.

Okeanija taip pat žinomas kaip Oceânica yra regionas sutelktas ties atogrąžų Ramiojo vandenyno. [4] Nuomonės apie tai, kas yra Okeanija svyruoja nuo trijų subregione Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos [5], o apskritai, visas salų regiono salų tarp Azijos ir Pietų Amerikoje, įskaitant Australiją ir Malajų salyne.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Aviacija - Okeanija - 2019/2020

2 Rezultatai Aviacija, Okeanija Filter

Aviation Management bakalauras

University of South Australia
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Australija Adelaidė

Didėjant pasaulinės aviacijos ekspertų paklausai, „UniSA“ sukurs savo žinias oro uostų ir skrydžių operacijose ir pasiruošs pasaulinei aviacijos valdymo karjerai.

Aviation Management bakalauras

Massey Business School
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Naujoji Zelandija Šiaurės Palmerstonas + 2 daugiau

Aviacijos vadybos bakalauras yra speciali aviacijos kvalifikacija, kuri supažindins Jus su įvairiais įdomios aviacijos pramonės aspektais.