BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Aviacijos vadybos studijos - Europa - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Dauguma aviacijos vadybos programos yra skirtos studentams, kurie nori dirbti verslo pozicijas šioje pramonėje. Studentai gali imtis kursus aviacijoje, vadyba, operacijų ir saugos, kartu su bendrųjų kursų matematikos, mokslo, komunikacijos ir verslo.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Aviacijos vadybos studijos - Europa - 2019/2020

6 Rezultatai Aviacijos vadybos studijos, Europa Filter

Air Transport Systems Management bakalauro laipsnis

Riga Aeronautical Institute
Universiteto miestelis Dieninės 48 - 54 mėnesiai Susisiekti su mokykla Latvija Ryga

Studentas gauna žinias ir įgyja praktinių įgūdžių oro transporto sistemų valdyme, avarinių situacijų prevencijoje ir gauna PPL, CPL, ATPL (užšaldytas) licencijas, leidžiančias jam dirbti kaip aviakompanijos pilotas.

Aviacijos vadyba, Vadybos bakalauras

Kazimieras Simonavicius University
Universiteto miestelis Dieninės 42 mėnesiai Rugsėjis 2020 Lietuvos Respublika Vilnius

Atsižvelgdamas į pasaulines tendencijas ir aviacijos sektoriui tenkančius iššūkius, Kazimiero Simonavičiaus universitetas siūlo Aviacijos vadybos pirmosios pakopos (bakalauro) studijų programą, kurios tikslas – parengti aukštos kvalifikacijos šiuolaikinės aviacijos vadybos specialistus, suvokiančius globalaus ir konkurencingo aviacijos sektoriaus iššūkius ir dėsnius bei galinčius prisidėti prie aviacijos industrijų plėtros. Aviacijos vadybos studentai turės galimybę įgyti komercinės aviacijos piloto licenziją.

Bendri tyrimai piloto licenciją ir aviacijos valdymo bakalauro

Baltic Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 42 mėnesiai Rugsėjis 2020 Lietuvos Respublika Vilnius

Aviacijos Management studijų programa skirta asmenims, siekiantiems įgyti tiek piloto licenciją ir aviacijos valdymo laipsnį, taip pat pradėti karjerą pasaulio, dinamiška ir nuolat auganti lauke aviacija.

Bakalauro oro transportas

Transport and Telecommunication Institute
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Registracija galima Latvija Ryga

Įmonės veiklos sritys, techninių ekspertų oro transportas yra sudėtinga organizacija keleivių ir krovinių orlaivių. visų pirma

Bachelor in Aviation Management

University of Information Technology and Management
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Lenkija Žešovas

Aviacijos valdymo specialistai yra patronuojami "Deutsche - Lufthansa" - vienos didžiausių Europoje veikiančių aviakompanijų. "Lufthansa" koordinuoja kursų rengimą, mokymus ir stažuotes aviacijos valdymo specializacijai.

Bakalauro aviacijos valdymo

Andorra Aviation Academy
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Andora Andora la Vella

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti aviakompanijas poreikius skrydžio įgulos valdymo padėtį. Po to, kai įgijo į skrydžio ekspertizės tenkančių galės priimti valdymo pozicijas skrydžio OPS su Europos aviakompanijos ar Verslo Jet organizacijos (tokių kaip: CAM kliento aviacijos Manager).