BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Aviacijos vadybos studijos Latvijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Aviacijos valdymo BA laipsnį, kuris yra skirtas studentams, kurie nori siekti karjeros, kelionių, turizmo ir aviacijos valdymą. Jis mokys apie oro transporto, kelionių vadybos ir verslo administravimas.

Latvija turi tiek mokamas ir valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Šalyje yra dviejų rūšių aukštojo mokslo kursus. Tai apima akademinę ir profesinę programas. Yra trys lygiai akademinio aukštojo mokslo - bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas. Šalyje klimatas skatina įvairių žiemos sporto ir poilsio organizavimo veikla, pavyzdžiui, čiuožyklos, slidinėjimo ir ledo ritulio. Tarptautiniai studentai renkasi studijuoti Latvijoje dėl savo socialinio gyvenimo, meno ir kultūros institucijų. Šalies kultūra yra lengva priimti į.

Geriausios bakalauro programos - Aviacijos vadybos studijos Latvijoje - 2020

2 Rezultatai Aviacijos vadybos studijos, Latvija Filter

Bakalauro oro transportas

Институт транспорта и связи
Bakalauras 01 September 2020 Dieninės Anglų Rusijos Su bendrabučiu

Įmonės veiklos sritys, techninių ekspertų oro transportas yra sudėtinga organizacija keleivių ir krovinių orlaivių. visų pirma

Skaityti daugiau

Air Transport Systems Management bakalauro laipsnis

Riga Aeronautical Institute
Bakalauras 01 September 2020 Dieninės Rusijos Su bendrabučiu

Studentas gauna žinias ir įgyja praktinių įgūdžių oro transporto sistemų valdyme, avarinių situacijų prevencijoje ir gauna PPL, CPL, ATPL (užšaldytas) licencijas, leidžiančias ...

Skaityti daugiau