BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Azija 2019

Užbaigti Azijos bakalauro laipsnį atvers svarbių profesinių žinių, įgūdžių ir žinių patirtį, taip pat tinklų jungčių pagaminti duris per. Bakalauro laipsnio Azijoje yra labai įvairus ir skirtingas. Azijoje bakalauro studentai gali studijuoti ką nors iš Tarptautinės svetingumo Elektros inžinerijos, verslo administravimo medicinos, Civilinės inžinerijos kalbotyros, ir beveik viskas tarp. Ar Kinija, Tailandas, Rusija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Saudo Arabija, Malaizija, Izraelis, Omanas, Taivanas, Turkija ar kitą šalį, bakalauro programos Azijoje yra įsipareigojusi remti studentus. Kai kurios Europos ir Šiaurės Amerikos universitetai, miesteliai Azijoje, tikrai tarptautinį išsilavinimą.

Bakalauro programos Azijos dažnai per pastaruosius trejus ketverius metus.Studentai bus supažindinti su įvairių rūšių mokymosi, įskaitant paskaitos, seminarai, projektų grupės, stažuočių ir studijų užsienyje galimybes. Priklausomai nuo bakalauro programą, studentai taip pat gali daryti rankų darbo laboratorija, studijoje ar vaidinimą aplinkoje. Fakulteto bakalauro studijų programų Azijoje, kurios yra išvardytos žemiau, yra kvalifikuoti ir skirta teikti kokybiškas mokymosi patirtį kiekvienam studentui.

Taigi, jei būtų apsvarstyti galimybę studijuoti Architektūra Izmiras, Verslo Bankokas arba Tarptautinės svetingumo vadybos Dubajuje, pavyzdžiui, tada slinkite žemyn ir patikrinti šį ilgą sąrašą bakalauro programoms Azijoje!

Rezultatai Filter

Vadybos bakalauro laipsnis

Synergy University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 48 - 54 mėnesių Rugsėjis 2019 Rusija Moscow + 1 daugiau

Tyrinėkite vadovavimo, ekonomikos, strateginio planavimo ir personalo pagrindus. Sužinokite, kaip valdyti visų dydžių projektus ir pritraukti organizacijas į didžiausią našumą.

Tarptautinių finansų bakalauro laipsnis

Financial University under the Government of the Russian Federation
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Rusija Moscow

Tarptautinis finansų fakultetas (DFP) teikia bakalauro ir magistro kvalifikacinį pasirengimą rengiant "Ekonomika". Baigę mokymą, studentai gauna Rusijos Federacijos Vyriausybės Finansų universiteto valstybinio standarto diplomą, taip pat turi galimybę gauti diplomą iš vieno iš prestižinių Vakarų universitetų partnerių.

Tarptautinės ekonomikos ir prekybos (tarptautinis studentų) bakalauro studijų programų kūrimas

Central South University of Forestry & Technology
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Kinija Changsha

Mokymo sistema suponuoja pagrindines ekonomikos ir vadybos žinias, pagrindinę tarptautinės prekybos teoriją ir užsienio prekybos verslo operatyvinius įgūdžius, yra susipažinusi su tarptautinėmis ekonomikos ir prekybos taisyklėmis, veiklos mechanizmais ir plėtros įstatymais. Ji turi plačią tarptautinę viziją ir stiprų tarptautinį mainus. Sudėtingas talentas prekybos praktikoje. Tuo pačiu metu didžiausias dėmesys skiriamas ugdant studentų kinų kalbos bendravimo gebėjimus, supratimą ir supratimą apie šiuolaikinę Kinijos ekonomiką ir kultūrą, ugdyti studentų gerą profesinę etiką, socialinį prisitaikymą ir novatoriškus bei novatoriškus gebėjimus. Pasibaigus studijoms, studentai gali dalyvauti tarptautiniame versle, tarptautiniame valdyme, užsienio prekybos rinkodaros ir kitame susijusiuose darbuose jų gimtojoje šalyje, įvairiose tarptautinėse organizacijose ir tarptautinėse korporacijose bei kitose susijusiose tarnybose, taip pat gali dalyvauti ir skatinti draugiškus Kinijos ir priimančiųjų šalių santykius.

Tarptautinio verslo administravimo bakalauro laipsnis

Triatma Mulya Stenden
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Indonezija Denpasar

Tapkite pasaulio piliečiu, 2 metus mokydamiesi Bali, o vienerius metus - Nyderlanduose, ir išplėskite savo horizontus visame pasaulyje mokamą stažuotę, kuri paprastai baigs dirbti nedelsiant. Įjunkite šią įdomią kelionę užsiregistruodami mūsų 2018 m. Vasario mėn. Ir sužinokite 30% nuolaida į savo pirmojo kurso mokestį. Visas mokymas turi būti mokamas iki 2017 m. Gruodžio 23 d .; T

Bakalauro dizaino

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugpjūtis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai

Kalba vienetas nuo religijų ir filosofijų departamento žr patiekalų sąrašą II "(toliau), arba iš kalbų ir kultūrų fakulteto

Politikos mokslų bakalauro laipsnis

The British University in Egypt
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Egiptas Cairo

Programa siekiama suteikti studentams galimybę susipažinti su nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriu į daugelį profesinio gyvenimo aspektų; o tai savo ruožtu gali palengvinti aukštojo mokslo karjerą įvairiose srityse, pvz., diplomatinėje tarnyboje, žurnalistikoje, akademinės bendruomenės, teisės ir nevyriausybinių vystymosi organizacijų. Tai apima informuotumą apie regioninę politiką, kultūrinį jautrumą, tarptautinės politikos poveikį ir teisinių bei ekonominių struktūrų supratimą.

Politikos mokslų bakalauro laipsnis

Bar-Ilan University
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Spalis 2019 Izraelis Ramat Gan

Jei esate naujienų mėgėjas, o žiniasklaidos naujienų nepakanka; jei surasite istorinius ir politinius procesus; jei norite suprasti, kaip veikia skirtingos vyriausybės šakos; jei svajote apie karjerą politikoje ar pilietinėje tarnyboje; Trumpai tariant, jei norite daugiau sužinoti apie sistemas, turinčias įtakos mūsų gyvenimui, Politologija yra geriausias jums pasirinkimas!

Grafinio dizaino dailės bakalauro laipsnis

Zayed University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai + 1 daugiau

Grafiniame projekte studentai įgyja teorinių ir praktinių žinių dizaino ir praktikos srityse, plėtodamos įvairius spausdinimo ir medijos dizaino įgūdžius. Savo kursų metu mokiniai ištiria spausdinimo, leidybos ir pakuotės dizainą, reklamą, prekės ženklą ir interneto dizainą. Jie taip pat sužinoti apie projekto biuletenius, mokslinius tyrimus ir klientų sąveiką, taip pat kaip žingsnį, kurti ir galiausiai įgyvendinti dizaino pasiūlymus. Naudodamiesi bendruomenės įsitraukimu ir komandiniu bei klientų projektu, studentai skatinami suprasti bet kokio projekto socialinį ir kultūrinį aspektą, kad taptų inovaciniais projektavimo lyderiais.

IRT pasaulinė programa

The University Of Aizu
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Spalis 2019 Japonija Iitate

Ši programa vykdo inovacijas ir plėtrą IRT srityje ir apima platesnį kompiuterių mokslų ir inžinerijos spektrą. Be to, siūlomi tokie dalykai kaip japonų kalbos kursai ir „Aizu kultūros ir istorija“. Studentai gebės suprasti regioninę tapatybę per japonų kultūros patirtį ir aktyviai dalyvauti pasaulyje, remiantis tapatybe.

Verslo administravimo bakalauras

Mantissa College
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų Registracija galima Malaizija Kuala Lumpur Jungtinės Amerikos Valstijos Fullerton + 3 daugiau

Verslo administravimo bakalauras (BBA) yra siūlomas bendradarbiaujant su Paryžiaus aukštojo mokslo vadybos mokykla, Prancūzija (PGSM). Ši programa paruoš kandidatą profesinei karjerai pradėti arba verslo administravimo, arba verslo valdymo. Šis kursas padėjo daugeliui studentų analizuoti ir vertinti realaus gyvenimo įgūdžius bet kurioje darbo situacijoje ar aplinkoje, kad jie gali būti dalis ateityje.

Kompiuterių bakalauro laipsnis

Innopolis University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Rusija Kazan

Innopolis University bakalauro studijų programą kuria pasaulinio lygio kompiuterių mokslo, robotų ir programinės įrangos inžinerijos specialistai, dirbantys kartu su mokslinių tyrimų bendruomenės ir IT įmonių atstovais.

Menų bakalauras / socialiniai mokslai (hons) geografijoje / istorijos / sociologijos ir liberalų studijų mokyme (dvigubi laipsniai)

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 5 metų Rugsėjis 2019 Honkongas Hong Kong

jis yra penkerių metų dieninių dvigubo laipsnio programa, suteikianti studentams žinių ir įgūdžių švietimo ir geografijos / istorijos / sociologijos disciplinoje. Absolventai gaus pripažintą mokymo kvalifikaciją. Be dviejų akademinių disciplinų, studentai taip pat susidurs su daugelio kitų sričių žiniomis ir įgūdžiais per Bendrųjų ugdymo ir pasirenkamuosius programų komponentus. Dauguma universitetų kursų dėstomi paskaitų ir seminarų deriniu. Kai kurie kursai vyks vėlyvą popietę ir šeštadienio rytą. Taip pat dažnai naudojamas mišrus mokymasis. Mokyklų praktikoje mokyklose studentai bus prižiūrimi vietoje, juos prižiūrės mokyklos mentoriai, o jų vertinimą atliks Švietimo studijų departamentas. Studentai taip pat stebės bendraamžius. Per penktąjį studijų metus studentai baigia Garbės projektus, vadovaujant Geografijos / istorijos / sociologijos katedrai.

Technologinių procesų ir gamybos automatizavimo bakalauras

Volgograd State Technical University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Rusija Volgograd

Gamybos automatizavimas - tai mašinų gamybos plėtros procesas, kuriame valdymo ir kontrolės funkcijos, kurias žmogus atliko prieš pradedant įrenginius ir automatines programas. Gamybos automatizavimo įvedimas leidžia žymiai padidinti darbo našumą ir produkcijos kokybę, sumažinti darbuotojų skaičių įvairiose gamybos srityse.

Žurnalistikos bakalauras

Voronezh State University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Rusija Voronezh

Voronezh State University Žurnalistikos Voronezh State University siūlo žurnalistikos bakalauro studijų programą kūrybingiems ir ambicingiems jauniems žmonėms, kurie yra pasirengę laikytis nuosekliai besivystančių informacinių technologijų rinkos! Fakulteto teorijos ir praktikos mokytojų lygybė atspindi vieną iš pagrindinių programos bruožų - neįvykdytą profesinio mokymo strategiją, pridedant aiškų taikomąjį pobūdį.

Komunikacijos menų bakalauras - transliacija ir žurnalistika

Stamford International University
Universiteto miestelis Dieninės 42 mėnesių Liepa 2019 Tailandas Bangkok

Transliacijos ir žurnalistikos studentai įgyja spausdinimo ir vizualinių pasakojimų meną ir mokosi, kaip kūrybiškai suvokti dalyką suprasti, kad suformuotų žmonių požiūrį į pasaulį. Mūsų įdomų mokymo programą dėsto ir suprojektaja profesionalai, turintys didelę pramonės patirtį - tiek Tailande, tiek ir toli nuo jų.