Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Azijos verslo studijos 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Žmonės iš Azijos šalių turi savo unikalią verslo praktiką ir kultūrą. Azijos verslo programose dėmesys skiriamas tiems unikaliems skirtumams tiems, kurie nėra iš tų šalių, suteikiant naujas perspektyvas ir suprasti.

Bakalauro laipsnis - Azijos verslo studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Azijos verslo studijos

Higher School of Economics

BA "Dvigubo laipsnio" programa "Ekonomika ir politika Azijoje" suteikia studentams unikalią galimybę siekti dviejų laipsnių, viena rusų ir viena korėjiečių, iš HSE ir Kyu ... [+]

Nauja programa. Pirmoji įleidimo data 2018 m.

BA "Dvigubo laipsnio" programa "Ekonomika ir politika Azijoje" suteikia studentams unikalią galimybę siekti dviejų laipsnių, viena rusų ir viena korėjiečių, iš HSE ir Kyung Hee universiteto. Pagrindiniai programos kursai yra orientuoti į Rytų Azijos studijas ir sutelkti dėmesį į Kinijos, Japonijos ar Korėjos ekonomiką, politiką, užsienio politiką, visuomenę ir kultūrą bei azijietiškas kalbas.

Ši programa yra akademinė tarptautinių studijų koledžo parama, taigi kartu sujungiami aukšti Rusijos ir Azijos švietimo standartai tarptautiniuose (ploto) studijose. Pirmieji dveji ir ketvirtieji metai vyksta HSE Maskvoje, o trečiaisiais metais studentai turi galimybę studijuoti Korėjoje, Kinijoje ar Japonijoje. Be to, studentai turi galimybę įgyti papildomą specializaciją Global Business arba International Relations.... [-]

Rusija Maskva
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba