BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 3 geriausias bakalauro programas Bangladeše iš 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Bangladešas yra reguliavimo institucija, vadinama universitetas dotacijos komisija Bangladešas kuris priţiūri 34 valstybinius universitetus ir 60 privačių universitetų. It 's pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad švietimo įstaigos teikia švietimo kokybę. Jos taip pat užtikrina, kad studentas kultūra būtų laikomasi visų aukštųjų mokyklų institucijos.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Geriausios Bakalauro programos Bangladeše - 2019/2020

Rezultatai Filter

BA in Politics, Philosophy and Economics Program

Asian university for women
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Bangladešas Chittagong

Bakalauras kino ir televizijos

Canadian University of Bangladesh
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Bangladešas Dhaka

Kino ir televizijos programa suteikia studentams su auksiniu galimybę mokytis įvairus aspektus televizijos žurnalistikos, televizijos gamybos ir filmų kūrimą ir kritikos.

Teisės bakalauras

Canadian University of Bangladesh
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Bangladešas Dhaka

Akademinių programų puoselėti įdomų akademinę aplinką studentą fakulteto interaktyvią aplinką, praktinių mokymosi metodai ir įvairios patirties. Trumpas įvadas programų pateikiama čia.