Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Baudžiamosios teisės procesų studijos 2019/2020

Jei ieškote plačios įžvalgos konkrečioje srityje, uždirbti bakalauro laipsnį gali tai padaryti. Kartu su potencialiai uždirbtu profesionaliu sertifikavimu ir akreditavimu, šis laipsnis suteikia absolventams aukštąjį išsilavinimą už magistro laipsnį ar daktaro laipsnį.

Kas yra Baudžiamojo proceso bakalauro laipsnis? Tai programa, kuri rengia studentus įvairioms teisės ir pataisos sritims. Baigę ketverių metų programą, absolventai gali būti gerai susipažinę su baudžiamosios justicijos sistema. Kursai paprastai apima klases pagal nacionalinę ir tarptautinę teisę, korekcinių sistemų ir, galbūt, teismo medicinos mokslų. Studentai taip pat gali nuspręsti sutelkti dėmesį į tam tikrą baudžiamojo proceso dalį, pavyzdžiui, tyrimus, nusikaltėlių psichologiją ar viešąjį administravimą. Baudžiamojo proceso bakalauras taip pat gali pasiruošti įstoti į teisės mokyklą.

Studentai gali įgyti svarbių duomenų analizės įgūdžių, kurie labai gerai perteikia technologinę, laboratorinę ir prekybos aplinką. Absolventai gali išeiti su aukšto lygio kritinio mąstymo gebėjimų ir aukšto teisingumo jausmo, kuris leidžia jiems tapti sėkmingu žodžiu piliečiams.

Baudžiamojo proceso bakalauro uždarbio kaina keičiasi nuo institucijos iki institucijos. Jūsų pasirinktų universitetų ir jų mokesčių tyrimas yra geras žingsnis sprendžiant, kur norite gauti savo laipsnį.

Baudžiamojo proceso laipsnį absolventai gali įgyti pozicijų daugelyje teisėsaugos agentūrų. Tapimas yra policijos pareigūnas yra populiarus pasirinkimas absolventams. Įvairios mokyklos siūlo stažuotes ar patirtį policijos padaliniuose, todėl tai dažnai pasirinkta karjera. Studentai taip pat gali dirbti advokatų kontorose kaip paralegals ar tarnautojai. Išsamios teisinės terminijos žinios leidžia absolventams puikiai tinka šioms pareigybėms. Kiti studentai taip pat gali nuspręsti tapti nusikaltėlių tyrėjais, tiek privačiais, tiek viešaisiais.

Baudžiamojo teisingumo bakalauras gali būti pasiektas visoje planetoje ir internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Baudžiamosios teisės procesų studijos

Bloomsburg University

Bloomsburg University yra vienintelis skaitmeninės kriminalistikos bakalauro laipsnis Pensilvanijos valstijos aukštojo mokslo sistemoje ir yra Pensilvanijos skaitmeninės ... [+]

ApžvalgaNorite ištirti nusikaltimus, sustabdyti kibernetinius nusikaltėlius? Kaip kompiuteriai? Sprendžiant galvosūkius?

Kadangi vis dažniau naudojami kompiuteriai nusikaltimams įvykdyti ir didėja kompiuterinių duomenų poreikis civilinėse bylose, teismo ekspertams ekspertai greitai atsirado poreikio gauti naudingos informacijos iš kompiuterio įrodymų.

Bloomsburg University yra vienintelis skaitmeninės kriminalistikos bakalauro laipsnis Pensilvanijos valstijos aukštojo mokslo sistemoje ir yra Pensilvanijos skaitmeninės teismo ekspertizės centras. Bloomsburgo absolventai dirba teisėsaugos, tėvynės saugumo tarnybose, advokatų kontorose ir privačiose įmonėse.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Bloomsburgas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Policijos studijų programa skirta Kipro policijos tarnybai ir skirta Policijos akademijos absolventams . ... [+]

Policijos studijų programa skirta Kipro policijos tarnybai ir skirta Policijos akademijos absolventams .

Tuo metu, kai sparčiai keičiasi normatyvai ir dideli šiuolaikinio saugumo ir pilietiškumo poreikiai, ši dvejų metų programa siekiama suteikti policijos nariams naujas žinias, įgūdžius ir praktiką, orientuotą į Europą, papildydama, plečiant ir atnaujindama kiekvienu konkrečiu atveju žinios, kurios jau įgijo studijų metu Kipro Policijos akademijoje.

Norint gauti policijos studijų laipsnį, studentai privalo sėkmingai dalyvauti ir užbaigti dvylika (12) šešių mėnesių teminių modulių ( iš viso 120 ECTS) Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου .... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University of Struga

• Pavyzdinis elgesys • Nacionalinių, regioninių ir savivaldybių konkursų di ... [+]

... [-]

Makedonija Struga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Long Island University

Teismo ekspertizė yra įdomi sritis, kurioje mokslas ir technologijos atitinka įstatymą. Būdama teismo medicinos mokslininkė, jūs naudositės pažangiausius mokslinius įrank ... [+]

Apie

Teismo ekspertizė yra įdomi sritis, kurioje mokslas ir technologijos atitinka įstatymą. Būdama teismo medicinos mokslininkė, jūs naudositės pažangiausius mokslinius įrankius, kurie padės spręsti aktualiausias problemas, įskaitant nusikaltimų sprendimą ir žmonių gelbėjimą. Teismo ekspertizės iššūkis yra sugrįžti laiku, siekiant nustatyti, kas, ką, kada, kur ir kodėl ginčijami įvykiai. Ieškodami užuominų, kurios išsklaido paslaptis ir tarnauja teisingumui, jūs išmoksite viską nuo DNR, kraujo ir kitų kūno skysčių prie tekstilės, avalynės, pėdsakų, padangų, dokumentų ir parašų, degiųjų medžiagų, teršalų ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brukvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba