BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Brussels Belgija 2019

Studentai iš viso pasaulio renkasi Briuselyje kaip savo paskirties universitetinį išsilavinimą. Briuselyje bakalauras apima unikalų Europos kultūrą į mokslininkų, o išlaikyti globalią perspektyvą. Briuselio programos bakalauras bus sudėtinga ir skatinti mokymosi patirtį.

Briuselyje bakalauras naudoja specializuotas programas, siekiant patenkinti atskirų studentų poreikius. Programos galimybės Briuselyje bakalauro dieninės, ne visą darbo dieną, universiteto teritorija, interneto ir nuotolinį mokymą. Yra daug sričių, kad galime pasiūlyti puikių akademinių galimybių, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros, verslo, mokslinių tyrimų ir plėtros, besivystančių rinkų, matematikos ir daugelis kitų. Programos struktūros skiriasi, tačiau turi panašius elementus, pavyzdžiui, kursinių darbų, informacinių technologijų panaudojimo, paskaitos, grupinis darbas, atvejų modeliavimas.

Jei svarsto bakalauro Briuselyje, pereikite per programas, esančią žemiau ir galėsite daugiau sužinoti apie galimybes, kurios laukia Jūsų!

Rezultatai Filter

Bakalauro žurnalistikos - mokoma prancūzų

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Prancūzija Paris Belgija Brussels Alžyras Algiers Marokas Casablanca Tunisas Tunis Lille Kamerūnas Douala Senegalas Dakar + 13 daugiau

Ši programa yra mokoma prancūzų kalbos.

Bakalauras verslo studijose

United International Business Schools
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Šveicarija Zürich Olandija Amsterdam Madrid Italija Milan Japonija Tokyo Geneva + 14 daugiau

Verslo studijų bakalauras susideda iš 180 Europos kreditų (ECTS) ir užtrunka 3–4 akademinius metus 9 mėnesius visą darbo dieną (atitinkamai 9–12 ketvirčių), atsižvelgiant į pasirinktą studijų kryptį ir intensyvumą. Bendras kontaktinių valandų skaičius yra 1800. Kursai planuojami nuo pirmadienio iki penktadienio, ne vėliau kaip nuo 9.00 val. Ir ne vėliau kaip iki 19 val., Ir mokomi tik anglų kalba.

Bakalauras liberalių studijų

European College for Liberal Studies
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp + 8 daugiau

BLS - bakalauras Liberalų studijų (180 kreditų)

Bakalauras Socialinės ekologijos

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Susisiekti su mokykla Belgija Brussels

Į socialinės ekologijos bakalauro organizuoja tris studijų metus, per dieną. CESS yra būtina (arba iš užbaigimo antrinių arba studijas diplomo ekvivalentas).

Bakalauras fotografija

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Susisiekti su mokykla Belgija Brussels

Dar arba judančius vaizdus įsiveržti vis daugiau ir daugiau mūsų kasdienį gyvenimą. Ši gamyba gali būti užtikrintas tik kompetentingi technikai!

Bakalauras (AD) PR

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Susisiekti su mokykla Belgija Brussels

Sąsajos tarp valdymo ir vidaus ir išorės visuomenei, viešųjų ryšių karininkas yra atsakinga už savo organizacijos įvaizdį, sukuriant ir projektavimas